Siyasi görüşünüz nedir? Sebepleri ile belirtir misiniz?

Amaç sadece siyaset konuşmak kimse kimseye hakaret etmesin rica ediyorum görüşünüzü ve sebebini belirtirseniz yeterli arkadaşlar

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• HDP.
    Çünkü herkes nefret ediyor 😀

1|1
    1|3
  • Solcuyumdur
    Daha çok fikirlerime uygun

0|0
    0|1
  • AKP zira ülke menfaatlerini düsünen tek parti ve dahi istikrarli bir sekilde devam ediyorlar. ve de çok basarililar

0|1
    2|2
  • Sosyalist. Sosyalizmin ilkelerinden dolayı.

1|0
    0|1
    • 2ay

Bana kalırsa sosyalizmin ilkeleri gerçekleşmiyecek kadar uçuk özellikle bu dünyada malasef

• 2ay

uçuk değil ama zor. fakat doğru. zorluğun tek nedeni ise insanların hırs ve egoları.

• 2ay

Kim bilir gerçekten doğru olan acımasız bir dünyadır? İnsan denilen varlık belki de acımasız bir varlıktır? Neden iyi birşey yapıldığın da "insan gibi" yakıştırılması yapılır ki? Belki de olayı bu belki de biz vahşiyiz anormal olanlar belki de "insan gibi" olanlardır.

• Siyasi görüşüm yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden peki bir sebebi var mı siyaset yaşamın bir parçası bence

• 2ay

İnsanların amaçsız yaşamlarına anlam katıyor evet haklısın

• 2ay

Bilmiyorum bana kalırsa düşünemeyen insan ile yaşamak için bir sebebi olmayan insan aynı durum da

• Akkoyun değilim orası kesin ama belirli bir partim yok

1|0
    0|1
    • 2ay

Yakıştırma yapmak hoş değil dostum :)

• 2ay

Hoş olmayan bir çok şeyi yapıyorum sizin görüşlerinize göre konuşacak değilim bazı dayanaklara göre koyun diyorum cahil ve yobaz takımı.

• 2ay

Diyebilirsin dostum ama bunu burda dillendirmemen gerektirdğini sorunun açıklamasında belirttim amaç birilerine hakaret etmek olsaydı bende çok güzel ederdim ama amaç bir nevi anket saygılarla.

• Aslında kendimi tutuyorum ben. 😂 Ama Ak partiye oy veriyorum 😊

0|0
    2|2
  • Sosyalist.

0|0
    0|0
  • M. H. P

0|0
    2|1
Yükleniyor...