Kızlar ergenlikte yaptıklarınız sonra saçma geliyormu?

kız kuzenim var şu anda ergen ve yaptığı hareketler gittikçe saçmalaşıyor. 15 yaşında gelmiş bana ben acı çekmeye alıştım artık acı çekmek bana zarar vermiyor diyor. hayatıma karışma ben herşeyi kendim karar vericem diyor sonra kankasına kanka bunu nasıl yapayım diyor sizde öylemiydiniz

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahahaha acıya alışması güldürdü :D ben de hayatımı ben yönetirim kafasındaydım ama bu küçüklükten beri bende var ve kendim verdiğim kararlar hep doğru çıkmıştır. Kimseye de sormazdım ne yapayım diye. O depresif ergen triplerine hiç girmedim bilinçli bir ergendim

0|1
    0|0
    • 2ay

bilinçli ergen iyiymiş zaten ben onun hayatına falan karışmadım sadece onu aldatan erkek arkaşını affetti 2. defa aldattı çocuk dedim artık onun peşini bırak seninle beraber bende üzülüyorum böyle olunca dedim ondan sonra böyle demeye başladı ben olmasam çocuğu 10 kere daha affederdi

• 2ay

akıl vermeye devam ediyorum da 2 tane ergen kankası var aynı bunun gibi bana diyor ki sen ne dersen de ben yine kankalarımın dediğini yapıcam çünkü onlar kız dedi bir şaşırdım bu kadar cinsiyetçi değildi eskiden hep ergenlik

• 2ay

Saçmalık :D o zaman boşver kazık yiyerek akıllanmak istiyo

Kızlar Ne Diyor 3

• yok ya bu biraz ağır geçiriyo

0|1
    0|0
    • 2ay

öyle bir ağırki 5 dakika içinde gülüyor, ağlıyor sonra hayat umrumda değil diyor sonra bir anda suratını asıyor noldu diyorum bişey yok diyor :)

• 2ay

aynen saldım artık ne yaparsa karışmıyorum aklı başına gelene kadar bekleyecem sadece

• Geliyor.

0|0
    0|0
  • Cok hemde 😄🙈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...