Gurbetcilere gıcik olan bir benmiyim?

sorum kendimi garip goruyorum akrabam ve tum gurbetcileri gicik ve sevimsiz olarak goruyorum nedeni ise kendilerine abartılmış şekilde yüksekte görmeleri Mesela akrabalarınızdan biri bir araba aldığında Gurbetçi olan hala Onu gördüğünde yakıştıramam Aslı veya akrabalardan biri yüksek bir iş konumuna çıktığında onları gören gurbetçi ailenin yakıştıramam arası mesela trafik de ben giderken kurallara uymayan bir yabancı plaka gördüğümde sinirleniyorum geldikleri ülkede her kula uyuyorlar buraya da gelip marifet gibi anlatıyor ama burada hiçbir kurala uyumuyorlar nasıl oluyor kaybolan bir tek ben miyim Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum bende olsam bende küçük görürüm, en pahalı benzini kullanıyorsunuz, almanyada ya da bulgaristanda araba fiyatlarına baktınmı? bulgaristanın ünlü bir araba alım satım sitesi var senin o son model iç geçirerek baktığın arabaları adamlar 4-5 aylık maaşıyla alabiliyor? ülkemizde golfün 106 bin tl olduğunu unutma, en pahalı benzini, herşeyin en pahalısını kullanıyoruz, adamlar o paranın yarısından bile azına bmw 7 serisine biniyor istersen o siteyi sana özelden atarım fiyatları türk parasına çevir karşılaştır, kusura bakmada adamlar bizden iyi yaşıyor bu acı bir gerçek, biz köleliğe alışmışız..

0|0
    0|0
  • ben de sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...