İnsanlar beni zengin sanıyor?

Çok sinir oluyorum aslında biraz benim suçum. Ben markaları çok seven biriyim adidas ve nike ' ı geçtim victoria secret , Armani , Gucci , Chanel , Prada.. gibi markaların hayranıyım. Ve maddi durumum el vermediği için alamıyorum ( yanlış anlamayın maddi durumum kötü değil ama orta yani sıradan bir türk vatandaşı gibi ) . Bende gidip çakmalarını alıyorum ( 20-25 -30 tl gibi bir fiyata ) çakma olduğu hiç anlaşılmıyor arkadaşlarımda gerçek sanıyor çakma olduğunu söylemiyorum çünkü utanç verici geliyor. '' Zenginsin '' deyince de şiddetle itiraz ediyorum ama mütevazi olduğum için öyle davrandığımı düşünüyorlar. Üstellik bir afe'ye gidince hesap hep bana yükleniyor birisinin borç paraya ihtiyacı olunca vermem gerekiyor ben zenginim ya. Ne yapabilirim? bu çakma marka sevdamdan vazgeçsem bile olmaz çünkü herkes beni victoria secret , chanel.. gibi markaları kullandığımı gördü.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• markayla zenginliğin ne alakası varmış?
    birinin elinde iphone telefon var ama asgari ücretle çalışıyor
    başka biri 20 bin tl değerinde eski model araç kullanıyor ama trilyoner
    bu kişileri gördüm ki tercüme ediyorum.
    bir yaşantı tarzı maddi geliri her zaman için simgelemez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vs ile armaniyi armani ile chaneli bir tutman peki :D çakma olduğunu söyle sende... alıcak durumun yoksada alma ya da

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bakma sen onlara onlar zenginin kokusunu kilometrelerce öteden alır çökecek adam arıyorlar yedirme paranı bok yesinler 😄

0|0
    0|0
  • Hımm giyimini değiştirmende başka çare yok gibi.

0|0
    0|0
  • Çevrende ki insanları değiştirmeyi denesene 😉

0|0
    0|0
  • öyle bedavadan zenginlik olmuyor işte, çekicen artık ceremesini :)

0|0
    0|0
  • Devam et senin şeklin fakirin çenesini yorar

0|0
    0|0
  • Biraz borç verir misin? Söz geri vericem

0|0
    0|0
  • Benide deli saniyolar

0|0
    0|0
  • Bulmuşlar bir eşek biniyorlar da biniyorlar

0|0
    0|0
  • Normal şeyler al.
    V. Secret demişsinde onu kim görüyor içinde :)

0|0
    0|0
  • uzun süreden sonra adidastan ayakkabı aldım 4. taksitte giymeye başladım :D sanırım ben fakirim

0|0
    0|0
  • Umarım bir gün orijinallerini alırsın 😔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çakması de nolmuş yani olamazmı sacma sacma şeyler düşünmeyin rezil olurum die

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyorsan öyle sanmaları normal

0|0
    0|0
  • Onların çakma olduğun biliyor ve seni tiiye alıyorlardır yavrum snfnf

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır bilmiyorlar zaten birebir aynı

• 2ay

Sen öyle sanıyoeaundur çakma ürün her halinden anlaşılır dikkatli gözlerde

Yükleniyor...