Artık bazı şeyler değişsin istiyorum, değişmesi gerek değil şart, şart şart oldu. Yardım?

Çok safım küçüklüğümden beri. He bişey var ki biraz olsun attım üzerimden ama tam olarak atmış değilim. Biri bir borç istese üstümde varsa yok diyemiyorum. Arkamdan işler çevriliyor ben başkalarından öğreniyorum. İnsanlar mı çok bencil , ben mi kendimi önemsemiyorum? Bilmiyorum. Ama net olan şu ki biraz gözlerimi açmam lazım. Mecaz gibi anlatıcam biraz bazen gözlerimi acıyorum ama sabit kalmıyor. Bu konuda sabit değilim. Nasıl yapabilir nasıl başarabilirim? Hep bu şekilde her daim kaybetmekten çok sıkıldım. Ve bugün artık bişeylerin tümden değişmesi gerektiğine karar verdim. Öyle sinir bozucu bişey oldu ki sinirlerim fena bozuldu. İnsanlar niye rahat.. İnsanlar neden böyle ki !

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadanızdan hoşlanmıyacağınız şekilde konuşanlar varsa aldırmayın onları, Hakkınıza giriyorlar gıybet yapıp. Siz yalan söylemeyin param var ama vermek istemiyorum diyebilirsiniz. Bu dünya imtihandır sınavımızdır, sınavı geçen kazanacaktır.

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle... Teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...