Nasıl özgüvenli görünebilirim?

Kimseyle konuşmuyorum, arkadaşım yok ama bu cekindiğimden degil. Kafa dengim insan yok ya da canım istemiyor 😂 sessiz sakin biriyim ve konusurken sessiz konusurum. Başka şeylerde vard8rda benim bildiklerim bunlar. Sanırım bunlar yüzünden öyle sanıyorlar, yan8ma gelip konuşmaya falan çalısıyorlar, geçen biride söyledi zaten... Neyse yeni okula gidiyorum bu sene ve burada ezik, özgüvensiz görünmek istemiyorum. Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yavaş ve kararlı şekilde yürü. Asla kafanı eğme ve göz temasında bulunduğunda teması ilk bitiren asla olma. Asla ağız dolusu gülme, gülümse. Sadece bazen gülebilirsin gerçekten içinden gelsin ama bu. En basit haliyle bunları yaparsan, kırmızı halılarda yürümeye alış. ;)

1|1
    0|0
    • 2ay

Ben bunların hepsinin tam tersini yapıyorum 😂😂 hızlı vd büyük adımlarla yürüyorum mesela, ama bunları neden yapmamam gerektiğini anlamadım 😊 başka neler var

• 2ay

keşke ''eğitseydin'' :D :) kendi başıma yapmaya çalışacağım. teşekkürler

• 2ay

rica ederim :) çok varda kendim araştırayım, olmazsa sana yazarım

En İyi Kız Görüşü

• Özgüven çok önemli. Kendine güven ve stres yapma. Akışına bırak

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama yapacam diyerek olmuyorki, kendiliğinden olan bir şey, haksız mıyım

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitap oku

1|0
    0|0
  • Önce kendini kandır insanları kandırmak kolaydır iş benlikten başlar

1|0
    0|0
  • alnına özgüvenim tavan önümden çekil adam yazarak

1|0
    0|0
  • Sessiz sakin ol yeri gelince konus ezik degil agir basli taninirsin

1|0
    0|0
  • Önüne gelene laf at mesela şşşt naber lan cüce hey ezik

1|0
    0|0
  • Kararlı ol kendine güven bu kadar

1|0
    0|0
  • Donunu dıştan giy Batman gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine güvenerek başlayabilirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

O yok işte 😁 ve kendime artık güvenicem demekle kendime güvenmiş olmuyorum

• Bende öyleyim şu an yeni okula geçtim herkes birbirini önceden tanıyor ama ben sonradan gidicem ve hiç ilk adım atamam kesin ezilirim diye korkuyorum bendede özgüven sıfır yani ama ben bu sene herkesin yanına gidip meraba diye tanışmayı düşünüyorum ilk başta laf söyleyebilirler ama sonradan yıl boyunca seni tanıdıkça emin ol seni seveceklerdir, sadece kasma kendini rahat olmaya çalış

1|0
    0|0
Yükleniyor...