Az önce gizliden bir soru paylaştım ve?

İsminizi yazın, sizin hakkınızda tahminde bulunayım diye. Kendimden korktum, çoğu doğru çıktı. Sizce böyle bir yeteneğim olabilir mi? -Gizli sormamın nedeni rezil olmamak içindi.-

Güncellemeler:
2ay Bu ne hiçbirini bilemedim gizliden sormadım ya heyecan yaptım :/ 50 görüşten 45 ini doğru bilmiştim oysaki :(

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• tahmin et benim ismimi.

1|0
    0|0
  • Ismim sercan tahmin et bakayim

1|0
    0|0
    • 2ay

Sert mizaçlısın. Çevren geniş ama sadece bir kaç tane dost gördüğün kişi var. Diğerlerini yalaka ve samimiyetsiz buluyorsun.

• 2ay

Profile hiç girmiyorum zaten. Nick- varza foto kendi fotoğrafı olmayabilir. Koyduğu resimlere göre ruh hali falan :) İsminide söyleyince. :)

• 2ay

Emreye gore yorum yap benim soylediklerimin disinda

• olur evet

0|0
    0|0
  • Hadi bana da bir şeyler yaz

0|0
    0|0
  • 6. hissin kuvvetli

0|0
    0|0
  • O soruyu görmedim de adım Tuğrul ne söyleyebilirsiniz merak ettim bakalım o kadar da yetenekli biri misiniz?

0|0
    0|0
  • gökhan

0|0
    0|0
  • olamaz...

0|0
    0|0
  • Sazan. avi

0|0
    0|0
  • Nasil yani?
    Adim ayhan, yaz bakalim?

0|0
    0|0
  • He öyle tamam

0|0
    0|0
  • İyi şeyler söylemişsindir herkes üstüne alınmıştır

0|0
    0|0
  • genelde erkekleri mi doğru bildin?

0|0
    0|0
  • Benimkinide bilirsen olur :)

0|0
    0|0
  • olabilir ismim mehmet buyur bisiler sole :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Temkinlisin. Sunulan tekliflere direk 'hayır' demiyorsun ama temkinli, önlemli yaklaşıyorsun. Buda alacağın darbeleri minimum seviyeye indiriyor ama yinede yeterince darbe almışsın sen. Belkide bu yüzden bu kadar Temkinlisin.

• 2ay

canım sana bu konuda cevap vermeyi çok isterdim ama nasıl yapıldığını açıkladıktan sonra cevap vermek oldukça saçma olucak

• 2ay

@Karamel23 hayir hakkimda bisiler sole bakalim onu diyorum

• Peki benim adım ne

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Demek ki Tahminlerin iyi

1|0
    0|0
  • adım esin hakkımda tahmınde bulunabilir misin

1|0
    0|0
    • 2ay

Kibar ve anlayışlı birisin. Yanlış anlaşılmaktan korkuyorsun. Söylediğin bir söz birinin kalbini kırsa, kendini çok kötü hissedersin.

• 2ay

çok dogru tebrık ederımm :D

• 2ay

Ya hakiki sazansiniz. Kiz bildiğin verdiğin yoruma göre birşeyler yazıyor sizde anaaa bildi diyorsunuz. Kızim ricada bulunmussun tabikde kibarsin daha ne olacannnn

• hadi be kaçırmışım şimdi benim hakkımda bişeyler söyle desem heyecan yapacaksın:/

0|0
    0|0
    • 2ay

Yinede tahmin edeyim isim söylemedin ama bakalım tahmin edebilecek miyim :) Çok anaç birisin. Çevrendede öyle bilinirsin. Bir ortamda orayı çekip çeviren biri vardır ya, işte o sensin. Eğlenceli bir insansın. İsminide söylersen daha fazla olabilir :)

• Bana cevap vermedin pislik 😂

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • Dilara bana ne söyleyebilirsiniz bekliyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Cevap neden vermiyorsunuz

• 2ay

EIG bu olsun Bence :)

• Neden olmasin. Birde bende dene. Didem ismim

0|0
    0|0
    • 2ay

Farklı şeyleri seviyorsun ve değişmekten korkmuyorsun. Sürekli hayatında yeni şeyler arıyorsun. Çok melankolik bir insan değilsin, dertlerin yok değil ama pozitif bir insansın.

• 2ay

Pozitif dışında doğru bildin tebeik ederim belkide vardır biseyler sendede

• Ayni isimde olan binlerce kişi oluyor, bu tahminler değişiyor mu?

0|0
    0|0
  • ben alh dan basqa hic kime inanmam

0|0
    0|0
  • Banadaaaa:D

0|0
    0|0
  • Eda adım baksana baksana

1|0
    0|0
    • 2ay

Tahmin tahmin istiyorum

• 2ay

Bilemedin korkmana gerek yok

• 2ay

Sen yanil diye hevesli ve aceleci bir şekilde yorum yaptım 😊😊😊

• Benimkini bir tahmin et bakim

1|0
    0|0
    • 2ay

Soğuk bir insan gibisin. İnsanlar dışardan seni öyle görüyor daha doğrusu. Öğrencilik hayatında hep örnek öğrenci oldun. Ama lisede bazı şeyler değişti tabi :)

• 2ay

Haaayııırr 😂😂 Ben hep samimi ve içtenim ayrıca öğrencilik hayatım boyunca örnek öğrenci olamadım 😊😊😊

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...