Psikologumun soyledigini yapmalimiyim?

Ilac kullaniyorum ve terapiye gidiyorum.
Ailemle hep catisiyorum. Konu her disari cikisimda benden izin aldin mi konusu. Arayip nerdesin sen diye habire hesap sormalari.
Psikologumonlar degil sen degiseceksin dedi.
Fino kopegi gibi ol dedi. İzin al. Ama istedigin yere git. Firsatini buldugumda gezmeye kacabilirmiyim dedim sen bilirsin dedi.
Biraz boyun eğ dedi.
Dunden beri agliyorum cok zor geliyo bana 20 yasindayim hala izin almak...
Tamamen ozgurlugum elimden alinir diye korkuyorum

0|1
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Soruna sen yaslarda iki oglu olan bir baba olarak yorum yapabilirmiyim yegenim?
    Hollanda da yasadigimiz halde bizde disari ciktiklarinda nereye gittiklerini ; varip varmadiklarini bildirmelerini isteriz.
    Bu kisitlamak ya da özgürlüklerini ellerinden almak degil inan.
    Belki anne babanin sana tavri serttir ama; degismeleri bence senin elinde.
    Ne dersin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Amca ben diyorum kinolur izin almiyim sizden. Ama haber vereyim. Cocuk gibihissediyorum kendimi. Bizim aileye ters diyorlar. Ve heryere yollamiyorlar. Bende firsatini buldummu hep kaciyorum gezmeye.
      Biktim artik kacmaktan :(

• 2ay

Bir söz var: bana arkadasini söyle; sana kim oldugunu diyeyim diye.
      Buda cok önemli bence

En İyi Kız Görüşü

• Psikolog mu bunu diyor, çözüm bu mu?
    Ekonomik özgürlüğün varsa kimseyi dinleme.

2|0
    0|0
    • 2ay

Malesef. Ama ekonomik ozgurlugumu elime aldigim an yok olup gidicm bu aileden

• 2ay

Calismama iziin vermiyorlar unide okuyorum zatem

• 2ay

Üniversite okuyorsan daha sosyal olman gerekir.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunun için psikoloğa para bayıldığına göre daha doğrusu baban parasını karşıladığına göre parmağında oynatabileceğin kadar mıymıntı bir baban var ve şikayetçisin haa? Vay beee baban mı daha slak yoksa sen mi acaba!

0|0
    1|0
  • ilaçları içme

0|0
    1|0
  • ilaç ne ilacı?

0|0
    0|0
    • 2ay

Antisepresn

• 2ay

o ilacı bırak seni hayattan koparır zaten. oku veya bir işe gir kendi paranı kazanınca ailen karışmaz

• 2ay

Unide okuyorum zaten. Biktim. Mezun olunca onlarla beraber yasamayi istemiyorum

• Paranı kazanamıyorsan, bu özgürlüğü hiç yaşayamayabilirsin.

0|0
    0|0
  • direniş sonuna kadar. bırakma özgürlüğünü

0|0
    0|0
  • Guvenlerini sarsmissin. Zamanla duzeltmen gerek.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok guvenlerini sarsacak bsi yapmadm. Babam kuzenlerimle geceye kdr disari birakiyo beni

• 2ay

Farkinda degilsin belkide guvenlerini sarstiginin?
      Kiz cocugunun nereye gittiginin bilinmesi uygundur. Cevrede vahsi yirticilar oldugu icin senin gibi bir ceylani tek lokmada yutabilirler 😎

• saçmalama onlar senin annen ve baban sende çocuklarısın ve türk aile yapısında yetişiyorsun sana hesap sormuyorlar sadece biraz saygı bu senin ezildiğin anlamına da gelmez

0|0
    1|0
    • 2ay

ve ayrıca PSIKOLOGLARA PARA HARCAMA İZİN AL TATİL YAP O PARAYLA BEN AİLEME ZİYARETE GELİNCE HALA YARAMAZ. ÇOCUĞUM 😂😂

• Psikologun zekice olan seyi soyluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Neymus zeki olan

• 2ay

Izin al ama istedigin yere git. Ailen senin nereye gittigini her zaman bilmek isteyecektir zaten onlara istediklerini ver mesela yakinlardaki bilindik klasik bir kafe gibi..

• Anlamıyorum bu kızlardaki özgürlük sevdasını. Yahu ailen demeden önce senin düşünüp demen lazım ben şuraya şuraya gitmek istiyorum diye. Ya ben erkek halimle her şeyi söylerim anlatırım şuraya gitmek istiyorum ne düşünüyorsunuz diye sorarım. Onlar benim her şeyim çok severler beni ve sevilmenin bedeli buysa boynum başım üzerine! Zaten bu kızlarda bir kendi kendine buhran geçirme ay yok özgürlüğüm yok ay yok sıkıldım tek evde, ay yok duvarlar üstüme geliyor. La bir yerinizde duramıyorsunuz :)

0|0
    1|0
  • yap dedıgını bence

0|0
    0|0
  • Yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ee hepimiz izin aliyoruz

1|1
    0|0
  • ergenlikten bunlar hep birak su ilaclari deli cikicaksin başımiza az soz dinle kimse senin kötülüğünden söylemiyor

0|0
    1|0
  • Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olma ünide değil misin sen?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet unide ayni sehirde okuyorum

• sakin ol

0|0
    0|0
  • Evet doktoru dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...