Teklifine hayır cevabı alan adam "Beni kimse ret edemez" deyip öğretmen dövdü. Ne düşünüyorsunuz?

Olay izmirde oldu, olayın detayı aşağıda. İzmir'in Bornova ilçesinde atama bekleyen Türkçe öğretmeni 23 yaşındaki Neriman G., iş yerinden eve dönerken iki kişinin tacizine uğradı, dayak yedi. Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun olan Neriman G., ataması yapılmayınca part time işlerde çalışmaya başladı. Dün gece de, iddiaya göre kafeteryaların yoğun olarak bulunduğu Bornova Süvari Caddesi üzerinde yürüyen Neriman G., taksiye durağına gitmek için ara sokağa girdiği sırada yanına iki kişi yaklaştı ve tanışma teklifinde bulundu. Teklifin reddedilmesi üzerine kimliği belirsiz kişiler sokak ortasında Neriman G.'nin yüzüne peş peşe yumruk attı, tekmeledi. Dayağa dakikalarca direnmeye çalışan Neriman G.'yi görüp, karı koca ya da sevgili kavgası sanan vatandaşlar ise bir süre müdahalede bulunmadı. Ancak genç kadının yardım çığlıkları sonrasında, yanına gelen birkaç kişi, onu kurtardı. Taksiye binip hızla olay yerinden uzaklaşan Neriman G., üstü başı kan içinde hastaneye gitti. Neriman G.'nin karakola gidip şikayetçi olması üzerine polis iki sokak magandasını armaya başladı. Kaynak

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Ne pis ülkeyiz ya
    Biri gider şort giydiği için döver diğeri reddedildiği için
    Utanç verici

1|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şirazeden çıkmış, şu bizim dünya
    Dostum denilecek adam bulmak zor
    Adamlık ahkâmıyla geçinir güya
    İnsanlıktan nasip, alan bulmak zor
    Masallar da kalmış, tükenmiş mertlik
    El üstü tutulur olmuş, namertlik
    Karaborsalara, düşmüş cömertlik
    Güven duyulacak, adam bulmak zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah belalarını versin. Memlekete işsiz güçsüz zorba dolmuş ya. Böyleleri devlet içeri alacak kazığa oturtacak sinirim bozuldu

1|1
    0|0
  • Bornova'yı sevmiyorum kadına yazık şerefsiz her zaman şerefsizdir..

1|1
    0|0
  • Yazık ülkemin düştüğü duruma bak modern izmiriniz de olanlara bakın

1|1
    0|1
  • Meslektaşım adına üzüldüm.

1|1
    0|0
  • Evet sün gördüm artık daha ne diyeceğimi bilmiyorum yani bie kadın olarak gücüm kalmadı bunlar görünen olaylar daha niceleri var her gün şahit olduğumuz

0|0
    0|0
  • Burasi Türkiye şaşırıyorum artık böyle haberlere

0|0
    0|0
  • Allaha havale ediyorum ya

2|0
    0|0
  • Öylelerinin gelmişinin geçmişinin mk

0|0
    0|0
  • Vayy o. c ler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnşallah hapiste de "Beni kimse reddemez.." diyen sapıklara denk gelir..

Kısasa kısas..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • O adam sanırım aşalık kompleksli birisi olsa gerek hayıra tahmülü yok yani pes diyorum o adamın kafasını duvara vura vura evet mi hayır mı evet mi hayır mı diye sormak lazım sürekli bir yanda da vurmak lazım

0|0
    0|0
  • Bu 2 adamı bulup sikini kesip dışarı çıkartsalar bu devlet adamalarınınn tşşklarını yalarımm bu kadarda açık konusuyorum.

0|0
    0|0
  • tebrik ederim. reddedilen her insanın yapması gereken örnek davranışlar. insanlık adına umudum biraz daha arttı.

0|0
    0|0
  • Erkek Milleti değil mi

0|0
    0|0
  • TR'de orda olsaydim ceker vururdum o iki kisiyi.

0|0
    0|0
  • Islak mese odunuyla doveceksin bunlari. buyuk ihtimal serbest birakirlar.

0|0
    0|0
  • Çirkin bir keko tarafından olduğu aşikar. Ama yakalansa bile serbest bırakılır. Bugün olduğu gibi...

0|0
    0|0
  • Velkamtu türkey. Ne diyim abi böyle mallar çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...