İstanbulun dogu semtlerinde her şey arapça artık biliyor musunuz?

ben pendikte yaşıyorm. istanbulun dogusundaki semtleri iyi bilirm. buralarda marketler dönerciler full arapça olmuş durumda. nasıl bir boka gidiyoruz. zaten dışarı çıktın mı arapça konuşanlardan geçilmiyor. admlar ne kültürden ne medeniyetten anlıyor. kimseye saygıları yok. bagıra bagıra o igrenc dillernde konuşyorlar toplu taşıma araçlarnda filan.

Güncellemeler:
araplar böyledir işte geldiler bir kaç yılda sahiplendiler. boşuna uyarmıyorduk araplardan kurtulmak imkansız diye. bundan sonra kadınlarnızı kızlarnızı dışarı bıraktıgnzda bin düşünmeniz gerekecek. yaknda baş örtmüyor diye tüm kızlara kadınlara taciz etme haklarını kendinde gören bu millet sayesnde dışarı bile çıkamıcaz.
ben her evden dışarı çıktığımda sinir olup dönüyorum. adamlar toplum içinde nasl davranacagnı bilmiyor bir kere. bakışları bakış degl. sürü halinde gezmeleri ayrı bir rezillik. dilleri desen sürekli arapça duymaktan beyniniz şişecektir. daha durup dururken gelip sana musallat olanlarından bahsetmiyorm bile.

0|1

Erkekler Ne Diyor 11

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...