İstanbulun dogu semtlerinde her şey arapça artık biliyor musunuz?

ben pendikte yaşıyorm. istanbulun dogusundaki semtleri iyi bilirm. buralarda marketler dönerciler full arapça olmuş durumda. nasıl bir boka gidiyoruz. zaten dışarı çıktın mı arapça konuşanlardan geçilmiyor. admlar ne kültürden ne medeniyetten anlıyor. kimseye saygıları yok. bagıra bagıra o igrenc dillernde konuşyorlar toplu taşıma araçlarnda filan.

Güncellemeler:
2ay araplar böyledir işte geldiler bir kaç yılda sahiplendiler. boşuna uyarmıyorduk araplardan kurtulmak imkansız diye. bundan sonra kadınlarnızı kızlarnızı dışarı bıraktıgnzda bin düşünmeniz gerekecek. yaknda baş örtmüyor diye tüm kızlara kadınlara taciz etme haklarını kendinde gören bu millet sayesnde dışarı bile çıkamıcaz.
2ay ben her evden dışarı çıktığımda sinir olup dönüyorum. adamlar toplum içinde nasl davranacagnı bilmiyor bir kere. bakışları bakış degl. sürü halinde gezmeleri ayrı bir rezillik. dilleri desen sürekli arapça duymaktan beyniniz şişecektir. daha durup dururken gelip sana musallat olanlarından bahsetmiyorm bile.

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizim ülkede savaş çıksa ve Amerikaya göç etsek , İngilizceyi s. ke s. ke öğreniriz. Bizimkiler mültecilere ayak uyduruyor. Allahım...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Suriye'nin baş kenti İstanbul oldu artık, zaten genel halkın %60'ı da araplaşmış durumda.

1|0
    0|0
    • 2ay

zaten o araplaşmış keism yüzünden böyle biraz da. yemin ederm dışarı çıktığma bin pişman oluyorm artk.

• bunları ezecez bir gün. Türksen övün, değilsen itaat et

1|0
    0|0
  • aynen buralardada baya var

1|0
    0|0
    • 2ay

avrupa daha kötü bence

• 2ay

anca akp tayfası düşer birde salak mhp kesmi gerçek Türkler düşmez biz daha akıllı ve üst insanlarız asimile olmayız ama bizi sayı üstünlükleriyle sindirmeye çalışıyorlar olayların çıkması bir yerde iyi yoksa Türkiyeden göç başlayacak ve aydın Türkler başka ülkelere uçacak

• 2ay

haklısın ama çoğu Türk ülkeyi terk ediyor dayanmayıp. ben de istemiyor deglm ama bitaraftan da bu zaten onlarn istedigi şey. ve bu topraklara yazık. Atatürk ün ülkesine acıyorum doğrusu.

• Ne güzel işte. Avrupa yakası da öyle

0|0
    1|1
  • Tavırlarına filan laf söylmeni anlatım sonuçta bizimle aynı toplumda yetişemediler gelenek ve adap farkı var zaten şu savaş bitsede ülkelerine dönseler en iyisi olcak.
    Ama dillerine laf atmanı son derece gereksiz buldum.

0|0
    0|0
    • 2ay

ne o şiir gibi bir dil de ben mi anlamıyorum yoksa?

• 2ay

hesap kitap bilmiyorsunuz arkadaş. humanistligin de bir hesabı kitabı olmalı. getirlerni götürülerni hesaplayamadan her milleti baş tacı yaparsanız,, ahanda sonunuz 0lanmaya dogru gider. amerikan filmlerni izleye izleye humanistilign de bokunu çıkaranlardan bıktık. geneliniz de hep ergen yaşlarda ne işse.

• 2ay

Lan beni delirtme hümanizm ne onu bile bilmiyorum ben sen neyin kafasındasın.
      Sana ne diyorum ben Suriyeliler filan umrumda değil ben Suriyeliler arapça konuşuyosa arapça niye çirkin oluyo diyorum dilin suçu ne diyorum sen hala kendi kafana göre konuşuyosun anlama kıtlığı mı var sende. Tutturmuşsun bir hümanist diye hümanist kime deniyo niye deniyo onu bir açıkla önce öyle çene yap

• Ulan ak partiye oy verenler utansın artık umrumda değil sonunu kendileri yaşıyacaklar

0|0
    0|0
  • arap kıcı yalamaya devam

0|0
    0|0
  • Artik turkten cok suriyeli var normal

0|0
    0|0
  • Eleştirine vatan haini komünist dinsiz ateist diyorlar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kotu imis ya

1|0
    0|0
  • Arap işte ne bekliyodunuzki? Araplar kadar kimse zarar vermedi bize

1|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle öyle. tarihten bihaber olanlar bilmez ama tarih boyunca araplar bela oldu başımıza

• 2ay

Gel de anlat. Anlatamazsın bayılıyolar Araplara. Ya Müslüman diye ben Arabı sevmek zorunda mıyım? Herkesin dini kendine

• iğrenç dil biraz ağır olmuş sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...