Üniversite son sınıf olmuş 21 yaşında bir genç kız nasıl olmalı?

Gerek ahlak gerek giyim gerek dış görünüş?
Ben kapalı değilim ama arkadaş grubumda öyle ama biz olgun olmamıza yeni nesil gibi olmamıza rağmen kendimizi gösteremiyoruz belki dışardan ergen diyorlardır bilemem. Ama hiçbirimizin bu yaşa kadar sevgilisi olmamış mesela hiçbirimizin telefon, sosyal medya bağımlılığı yok vs düşüncelerimiz yaşıtlarımıza göre eski kafalı kaçıyor mesela ama gerek hareket gerek giyim üniversite öğrencisi gibi durmuyoruz gösteremiyoruz

Kendi adıma soruyorum nasıl olmalı kendime hareketlerime çeki düzen vermek istiyorum bana göre diksiyonum konuşma tarzım iyi giyim tarzım da iyi ama bir eksik var :/

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel işte farklısın, bu mu sorun. Benide öğrenci sanmazlardı üniversitede. Hoca sanan, okulda çalışan memur sanan kişiler vardı. Daha ilk yıl gittim yurda, beni son sınıf sanmışlardı. Belli bir kalıba sokma kendini, farklısın ve özelsin işte ne güzel. Rahat ol..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Dikkat etmeli kendine derslerine

0|0
    0|0
    • 2ay

Dersler ne bakımdan olmalı ben hiç çalışmam da :) Ama not ortalamam fena değil :)

Yükleniyor...