Bazen kendimi çok yalnız hissediyorum?

Yaşıtlarımla anlaşamıyorum o yüzden küçük çocuklarla oturuyorum. Onlarla onuşuyorum bazen. Arkadaşlarım var ama çok az. Ben ne yapmalıyım?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Önce anlaşamama sebebini bulman lazım sonra buna uygun çözümü bulup uygulaman gerek.

1|0
    0|0
    • 2ay

Tanıdğım herkes çıkarcı yanımda olan az arkadaşlarımın bana yalan söylediğini fark ediyorum ama hiç birşey demiyorum desem aramız bozulacak. Daha yanlız kalıcağım. Herkes çıkarcı.

• 2ay

Ben gerçek arkadaş istiyorum birbirlerini kollayan gerçekten seven yapmacık olmayan dostlar

• 2ay

Gerçek dostlar bulmak çok zor be gülüm. Gerçek dost, çıkarların çatıştığında kendi çıkarını bir tarafa bırakıp senin çıkarını ön plana atacak kadar fedakar kimselerde olur. Bunu herkes yapamaz. Bunun motivasyonu sevgidir, aşktır, sıradan arkadaşlık kuracağın kimselerden bunu beklemen de abesle iştigaldir.

En İyi Kız Görüşü

• aslina hepimis yalnisiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevdiğin bir yabancı aktörü düşünüp kendini parmakla. Tercihen makattan parmakla ve arada bir o parmağı kokla farklı duygular hissedeceksin.

0|0
    1|0
  • sadece sen degil sanirim hepimiz yanliziz. sen bunu gorebilmissin. yanliz olmak istemiyorsan yalniz insalari yanliz birakmaya calis. onlar seni geri cevirmeyecektir.

1|0
    0|0
  • biri çıkar seni anlayan üzülme

1|0
    0|0
  • Boşver az ama öz olsun

1|0
    0|0
  • Birşey yapmana gerek var mı

0|0
    0|0
  • Olağan bir durum yeni arkadasliklar edin mutlaka kafa dengi çıkar

0|0
    0|0
  • bol bol yat yalnızlığını unutmasan da iyi terapi oluyor

0|0
    0|0
  • enteresan

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver ve uyu uyku en iyi çözüm :)) (bir pandaya yakışan cevap :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...