Hesaba para yatırma yardımcı olabilirmisiniz?

arkadaşlar ben bu yıl üniversiteye kaydoldum. benim vakıf banktan hesabım var. ailem bana para yollarken bu hesaba kartsız direkt para yatırıcak hani ek bir ücret kesiyorlarmı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer öğrenci kartınız varsa kesinti olmaz size tavsiyem deniz bank ın fastpay uygulamasını kullanmanız Denizbank müşterisi olmazsanız bile fastpay uygulaması üzerinden kartsız işlem yapabilirsiniz aileniz de aynı uygulama üzerinden kendi banka kartını ekleyerek sizin hesabınıza veya cep telefonunuza para transferi yapabilir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • 2ay

anladım ben sizi bu söylediğiniz uygulama iyiymiş. yardımınız için çok teşekkür ederim.

• 2ay

Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ücret kesebilirler.

1|0
    0|0
  • Bankacı olarak yardımcı olmaya çalışayım. Şimdi herhangi bir bankadan (garanti ve işbankası önerim) bir hesap açtırıyorsun ve bir adet kredi kartı alıyorsun. Kredi kartını hesabına bağlatıyorsun.

Hesap kartını ailene veriyorsun, kredi kartın sende kalıyor. Ailen para yatırmak istediğinde hesap kartından para yatırıyor. Sende kredi kartını atm ye takıp HESAP işlemleri menüsüne bağlanarak paranı çekiyorsun. Böylece hiçbir masraf/komisyon ödemesi yapmazsın 😊

1|0
    0|0
    • 2ay

evet en güzel ve kesin açıklama sizden oldu yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim ☺

• keser

1|0
    0|0
  • Pttden posta çeki oluştur istersen

1|0
    0|0
  • Kesseler bile 3 5 lira kesilir çok değil yani.

1|0
    0|0
  • bankaya sormalısın

1|0
    0|0
  • Hmmm. Kredi ya da burs almiyo musun?

0|0
    0|0
    • 2ay

onun için başvurular daha başlamadı ve devlet parayı ocakta yatırmaya başlayacakmış

• 2ay

Anladim. Ziraatten kart verecekler kredi burs alinca, o hesabina kartsiz islemle para yatirilsa dahi kesinti olmaz. Ama vakifbank vs. hic bilmiyorum kesinti yapabilirler

• 2ay

Anladım peki yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

• Keserlet 100 tl ye 5 tl

0|0
    0|0
    • 2ay

çok fazla bir miktar değil yani bana 10 tl yatırırsan 9 tl keser diyende olmuştu ☺

• 2ay

Nolduki bu 😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...