Üniversitenin ilk günü?

Selam arkadaşlar kısmetse 26 eylül de üniversiteye başlıcam ve inanılmaz heyecanlıyım.. Biraz çekingen olduğum için ilk gün nasıl geçer ne yapmam lazım diye düşünüp duruyorum... İlk gün yalnız takılmak istemiyorum bu çok kötü olur. Yani nasıl olur bilemiyorum ilk günü iyi bir şekilde atlatmak istiyorum sadece.. Ve üniversite okumuş abiler ablalar bana yarım edin lütfen.. İlk gün nasıl geçti sizin ne yaptınız?

Güncellemeler:
2ay bekliyoruuuuuuum :'')

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• söylenecek hiç bir sözün yerini bulma garantisi yok
    çünkü herşey kendiliğinden gelişecek,
    hiçbirşey hayalettiğin gibi olmayacak ani süprizler yaşayacaksın,
    tek tavsiyem ilk günlerde karşına çıkan herkesi sev fakat hiç birisine güvenme
    hepsiyle bir süre gereken mesafeyi koru, en azından tanıdığını düşünene kadar..
    senin için şimdiden sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir dönem diliyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben gittim amfide öyle arkalara oturdum sonra bir kız döndü ve bana bir şey sordu sonra bende adın ne falan derken kanım ısındı, yanına geçtim ardından başka kızlarda geliyordu bir tanesi benim gibi arkaya geçti tuttum yanıma oturttum tek başına arkada durma diye öyle öyle 4 kişilik bir arkadaş grubum olmuştu😄 ardından sınıfla kaynaştık vs

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya çok güzel bence ya umarım benimkide bubkadar kolay ve rahat olur teşekkür ederim anlattığın için :)

• 2ay

hiç sıkıntı etme, eminim ki çok güzel arkadaşlıklar kuracaksın

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk gün yalnız takılmak istemiyormuş, senin niyetin okumak değil bu kesin.

0|0
    0|0
    • 2ay

yalnızlıktan kastım sevgililik değil bir arkadaş bulup okula alışmak daha kolay adapte olurum en azından.. ama senin aklın farklı seye basıyor demek ki.

• Akışına bırak :)

0|0
    0|0
  • Kasma kendini boşver, ilk günü tek geçirip ortamı tanımaya çalışman daha iyi olut senin için

0|0
    0|0
    • 2ay

tek olunca zorlanırım ya zaten cekingenim bir arkadaş olursa daha kolay olur benim için

• 2ay

Bence öyle düşünme, arkadaş tabi iyidir ama doğru ve gerçek arkadaştan bahsediyorum, sırf yanında olması için gelen arkadaştan değil, üstrlik tek gitmeye başlarsan çekingenliğini de atlatabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Hazirligi tek atlayan oodugum icin kimseyi tanimiyordum yeni sinfta bolumu aradim sonra bir kac kisye dedim bizim bolum. nerde falan sen necisin sonra. bir . kac. batmanli. geldi sinftanmis sonra. kaynastik

1|0
    0|0
  • Bölüm ne hangi sehir

1|0
    0|0
  • Yarın gidicem ben anlatırım sonra sana hatırlat ajdjajna hangi üni?

1|0
    0|0
    • 2ay

Hadi anlat ahaha ben vakıf üniversitesine gidiyorum 75 burslu

• 2ay

Çok normal bir ortam hiçbir problemi yok. Oryantasyon olursa hocalar kendini tanıyor. İlk günden arkadaşlık bekleme. Herkes yalnız takılıyor zaten. Birkaç kişiyle konuşursun iki üç cümle o kadar. Zamanla ilerler.

Yükleniyor...