Ayşegül Terziye uçan tekme atan adamın serbest bırakılması düşünceler?

her şey kontrol altında... sıkıntı yok, demiş "Açık gezenler karımdır" diye de paylaşımda bulunmuş. Bu tek hücreli bu gün bunu yapıp elini kolunu sallayarak gezebiliyorsa adalete olan inancım bitmiş demektir. Artık kendi adaletimizi kendimiz sağlayacağız demek ki. Yarın bir günde birisi gelip bir yakınıza bu sebeplerle saldırırsa belli ki başına hiç bir şey gelmeyecek ve bütün bunlar olurken bir hiçbir şey yapmıyor olacağız. Yazıklar olsun buna susan adamın erkekliğine, adamlığına. Kızlara da tavsiyem zaten devlet sizi korumuyor en azından bir savunma sporu öğrenin , çantanızda biber gazı , çakı falan taşıyın. Bunları gördüğümüz yerde cezasını bizzat halk olarak vermezsek böyle yakalanıp yakalanıp serbest bırakılırlar ve daha nicesini de buna bakıp cesaretlenir zira bu hasta ruhlulardan çok var.

Güncellemeler:
2ay Bu demek oluyor ki; sokakta istediğimiz insanı darp edebiliriz, kıyafetini beğenmediğimiz insanların ağzını burnunu kırabiliriz ve ondan sonrada hiçbir şey olmamış gibi hayatımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz. böyle adalet mi olur?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kardeşim :(

0|1
    0|0
    • 2ay

tüm topluma şort giyenlere vurursanız başınıza bir iş gelmez diye mesaj veriliyor.

• 2ay

Ülkenin haline acıyorum vallahi Allah'ından bulsunlar!

• 2ay

bulmuyorlar işte...

En İyi Erkek Görüşü

• O olay da kim ne derse desin en büyük suçlu o otobüsün içinde ki insanlar. O adam o kadınla tartışmaya bile girdiği an birilerinin müdahale etmesi gerekirdi
    Ben bir olay karşısında kendi vicdanım yardımıyla kendi adaletimi kendim sağlıyorum bu ülkenin adaletine ihtiyacım yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şaka gibi yazık çok yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanidigim birinin basina boyle bir sey gelse adam 1 sene hastaneden cikamaz.

0|1
    0|0
  • Medyaya yansiyan olaylar böyleyse eğer varın gerisini siz düşünün.. adaletin A sı bile yok burda

0|1
    0|0
Yükleniyor...