Kuzey Kutbunu kurtarmak için lütfen bir imzada siz atar mısınız?

Greenpeace in başlattığı kampanyada Kuzey Kutbu büyük önem taşıyor. Doğaya hepimizin ihtiyacı var! Arkadaşlar hepinizi buna davet etmek insanlık görevimdir.

Birlikte dünyanın en büyük petrol şirketi olan Shell’i Kuzey Kutbu’ndan uzaklaştırdık. Shell’in milyarlarca doları ve avukat orduları vardı ama biz, Kuzey Kutbu’nu korumak isteyen milyonlarca tutkulu insandık! Ve kazandık. Her destek çok önemli. Her eylem işe yarıyor. Bu başarı umudun simgesiydi. Kazanabiliriz!

Kuzey Kutbu hâlâ petrol araması, sismik patlamalar, endüstriyel balıkçılık ve iklim değişikliği gibi tehditlerle karşı karşıya. Gezegenimizin kliması dünyanın geri kalanından iki kat hızla ısınıyor. Harcayacak zamanımız yok. Kuzey Kutbu’nun küresel koruma alanı ilan edilmesi için mücadeleye devam etmemiz gerekiyor.

Şimdi kampanyamıza katıl, Kuzey Kutbu’nu kurtar!

İmza atmak için link

http://imza.greenpeace.org/kuzeykutbu?b

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Duyarlılığın için teşekkürler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Banane kardesim kutuptaki ayidan buzdan baliktan bilmem neyden kendi ülkemde insanlar acliktan ölüyor ortalık karışık millet pazardan artik topluyor gasp hırsızlık uyusturucu almis basini gidiyor kadinlar cocuklarina bakabilmek icin fuhus yapiyor cezaevlerinde yatacak yer kalmadi siz halen kutup dan ordan burdan bahsediyorsunuz hadi isinize

1|0
    0|0
    • 2ay

Merhaba. Burada amaç kutuptaki diğer millet insanlarını kurtarmak değildir. Biraz coğrafya bilginiz olsaydı şayet kutuplar olmazsa saydığın tüm o insanlar olmazdı. Mesela sen bu şekilde gereksiz nefes alamazdın. Çünkü doğa olmazsa insanlarda olmaz. Fakat sizin gibi pptal insanları görünce neden uğraşıyorsun bırak gebersinler diyesi geliyor insanın ama burada önemsediğim sen değilsin tek bir yaprağı senden değerli olan doğa

• 2ay

İnsanlara yardım edicez dediler de biz mi etmedik

Kızlar Ne Diyor 6

• çok faydalı bir kampanya

0|0
    0|0
  • Koskoca kuzey kutbunun bana ihtiyacı var vay bee

0|0
    0|0
  • İmzaladım fakat telefon numaramız gizli tutuluyor değil mi?

0|0
    0|0
  • bir oyda bnden

0|0
    0|0
  • Kuzey kutbunu yatarak kurtaramayiz.

0|0
    0|0
  • Atarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi şöyle birşey unutuluyor, bu ısı değişimi de doğanın bir parçası, tarih boyunce hep böyle oldu.

Doğa'ya birşey olacağı yok, olan insanlara olacak orası ayrı tabii.

0|1
    0|0
  • Kuzey kutbunu kurtarmak çok zor ama imkansız değil.

0|0
    0|0
  • kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanacağına inanmadığım için imzalamadım
    8 milyon kişi görünüyor ama rakamlar yanıltmasın kimseyi

0|0
    0|0
  • atmam

0|0
    0|0
  • Imzaladim

0|0
    0|0
  • Shell'in baş yönetim binasını ele geçirmek daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Cep telefonu zorunlu olmasa katılırdım

0|0
    0|0
  • ımzaladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...