Karısını ve karısının aşığını öldüren ifadesiyle hakime istifasını isteten Adanalı genç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aklımda kaldığınca yazıyorum.
"Çukurova'da Vahşet!"
"Karısı M. T'yi (23) ve karısının aşığını B. İ'yi (24) yakarak öldüren E. T (27) ifadesinde "Namusumu kirlettiler ben de yakarak öldürdüm, pişman değilim, gene olsa gene yaparım" dedi. İfadeyi duyan hakim E. T'ye müebbet hapis verirken duruşmadan sonra istifasını istedi.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Niye istifa etti ki?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kişinin eşi tarafından aldatılması kaldırması zor bir hadise. Erkek için de, kadın için de bu böyle. Şimdi cezası dahi yok. Hapis cezası verilse yine de yürekler soğumuyor. Bunları düşününce İslam'ın verdiği had ve recm cezalarının ne kadar uygun ve caydırıcı cezalar olduğunu görüyorum. Eğer bu cezalar tatbik edilecek olsa eminim Adanalı genç de kendi ceza sistemini hayata geçirmezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acaba hakimdemi karıyı yakmaya gidiyor ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Duruşmadan sonra istifasını mı istedi. İstifa mı etti.

0|0
    0|0
  • bu cocuga cezamı verılır. helal olsun. serbest bırak öyle istifa et.

0|0
    0|0
    • 2ay

Cezasını temyiz bozar. İyi hal indirimi uygulanmamış. Bu kişi 5 sene sonra çıkar hapisten bence.

• 2ay

@Rayan2 idamı okadar zaten. gunah 1 gunde olsa bunu cocuga ceza deıl ödul verceksınkı. ne evlı kadınlar nede serefsız evlı kocalar bu işi yapsın. ayrılsın gıtsınler ne yapacaksa yapsınlar

• 2ay

Evet. Haklısın.

Yükleniyor...