Engellilere nasıl yardım edebilirim?

Internetten arastirdim yurume engellilere bakabiliyomus gonullu insanlar Ama bunun icin gerekli kriterler olmasi lazimmis vs bu yuzden bisey yapamadim para konusunda ise kendim o konuda ozgur deilim ama dedemi buna tesvik ediyorum 've yardım ediyo zaten ama Ben birebir yardım etmek istiyorum çünkü engelli bir insanin psikolojisini anliyabiliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Engelli derneklerini var onlarla kpnuşmaya git. Ayrıca arada bir tiyatro tarzı etkinlikleri oluyor onlara da katılabilirsin destek amaçlı

1|0
    0|0
    • 2ay

bir reklam varya tribunler dolu olsa ne oynardik diyo onu izlerken kotu olmustum o yuzden bu fikir aklima geldi hep gidemiyorum ama arada olabildigince gidiyorum 😊

En İyi Kız Görüşü

• beykozda omirilik felçlileri derneği var ben orada 45 gün gönüllü çalıştım ve herkesi kabul ediyorlar bir çok sorun var onlar seni yönlendiriyor. Tek yapman gereken onlarla irtibatı kesme gerçekten çok ama çok sorunları var en basiti ofislerinde eşyaları dizmelerine yardım ettim gezintilerine ya da her hangi başka şeyler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah yardımcıları olsun ama spor yapan öyle engellilerimiz (engelsiz) var ki hayret ediyorum. Misal arkadaş kollarını kaybetmiş ama deli gibi yüzüyor ben daha çift kolla yüzemiyorum 😪

1|0
    0|0
    • 2ay

Onlar bizim grurumuz dusundukce gozlerim doluyo bir cok insanin yapamadigi seyleri mucize gibi yapiyolar

• bunun için vakıflar dernekler sivil toplum kuruluşları var oralara gidip gönüllü çalışabilirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

Yani internetten arastirdim ama Bana uymuyo yani Beni almiyolar disliyolar -_-

• 2ay

Evet onu yapabilirim guzel evet Beni disliyolar çünkü benimde engelli raporum var resit deilim 've okul konusu oyle yerlere herkezi almiyolar çünkü psikopati var manyagi var ne olucagi belli olmaz diye

• 2ay

öyle yerlerde piskopat manyak olmaz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...