Çocukken yaptığınız psikopatlik lar nelerdi?

Çocukken yaptığınız psikopatlik lar nelerdi?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Abim ayakta işiyor diye kıskancligimdan benimde ayakta isemem 🤔🙈

Annem köpek gezdirmem icin ip vermiyor diye annemin 2 metrelik altın zinciriyle köpek gezdirmek 🤔

Annesi üstüne oturunca bir sey olmuyor ben otursam ne olcak diyip civcivin üstüne oturmam 🤔🙈

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Psikopatlik denemeZ ama Yakaladığımız kurbağaları ameliyat etmek ve kuzenimle kardeşimin üzerine yakaladığım solucanlar atmakla tehdit edip istediğimi yaptırmak ve sonunda yinede üstlerine atmak :)

0|0
    0|0
  • Kertenkeleleri kuyruklarından tutup yakalamaya çalışırken, kuyruk elimde kalıyordu :) tekrar peşine düşüp kertenkeleyi pet şişenin içine koyup kuyruğunun çıkmasını bekliyorum 🙈

0|0
    0|0
  • Hayvanlari çok sevdiğimden öldürüyordum. Severken ölüyorlardı.

0|0
    0|0
  • Vitrin camına yumruk atmıştım 😂

0|0
    0|0
  • abimin saçlarını yakmıştım

0|0
    0|0
  • Galiba agabeyimi tuvalete gitlemek 👀🙇

0|0
    0|0
  • Bayramda seker toplarken eger kalitesiz seker veriyolarsa kapi kapandiktan sonra sekeri agzimda ezip ayakkabilarin icine koyar kacardim 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O konulara hiç girmeyelim hacım hala utanırım.

0|0
    0|0
  • Balkona çıkıp akşama doğru ezan okumak
    Sabaha yakın horoz gibi ötmek
    Balkondan aşağı bahçeye işemek gibi huylarım vardı 4. kattan bahçeyi tutturabiliyordum

0|0
    0|0
  • bizim çocukluğumuz masumdu burdakileri okuduktan sonra.. En fazla rkadaşlarla toplanıp apartmanların zillerine basıp kaçardık... asansörle yukarı aşağı inip çıkardık... taksi duraklarının ziline bvasar taksi çağırırıdık...

0|0
    0|0
  • Oyuncak arabaların içindeki motoru çıkartıp ucuna jilet takar, sonra çalıştırıp birşeyler keserdim

0|0
    0|0
  • Kendi horozumuzu besleyip komşunun horozunu fövdürmek

0|0
    0|0
  • Birini vurup malatya islah evinde 2 yil gecirmek

0|0
    0|0
  • Koşarak os1 çekmek

0|0
    0|0
  • Yüzümü sobaya yapıştırmıştım

0|0
    0|0
  • Evi yakıyordum.

0|0
    0|0
  • Hiç psikopatlık yapmadım küçükken bile çok usluymuşum. Benim gibi çocuk her eve lazım

0|0
    0|0
    • 2ay

Cok mulaimsin😂

• 2ay

@Balperisi anladım.. umarım bulursun onu. sohbet için teşekkürler :)

• 2ay

Inşallah rica ederim😊

• bez bağlayıp dışarı çıkmıştım.

0|0
    0|0
  • marketten kilotlu çorap alıp mastürbasyon yapmıştım 14 yaşında filandım

0|0
    0|0
  • sınıftaki hiç ayrılmaz arkadaşları ayırır birbirine düşürür sonra da ikisinin de en iyi arkadaşı olup arkadaşlığı keserdim. hala öyleyim ama eskisi kadar değil. sorunlu bir insanım benim arkadaşımın benden başka arkadaşı olmasın istiyorum. istediğim olunca soğuyup ilişkiyi kesiyorum. yapmayi ne kadar istemesem de zevk alıyorum allah affetsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...