Böyle ülkede ancak böyle adalet olur. şort giyen kadına tekme atan serbest kalmış. neden acaba?

bir de herşey islam hukukuna uygunmuş. hangi islam bu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İslami kotulemeyelim adam cahilin teki hoş niye serBest bıraktılar o da var ama hemen islam a laf etmeyelim kıza yazık oldu baya üzülmüş herkes birbirlerinin değer yargısına hoşgörü gösterse ne güzel olur oysa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadına değer veren islam işte :D

3|2
    0|0
    • 2ay

islam da sıkıntı yok müslüman geçinen yobazlarda sorun var

• 2ay

işte bu dediğin islam hukuku değil menfaatçilerin, dini kendi kılıflarına sokmak isteyenlerin hukuku oluyor. yoksa islam hukukunda oğlu zina yaptığı için cezasını kendi eliyle ve fazlasıyla veren halifeler var.

• 2ay

Heh bende onu diyorum işte zaten, "ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz" islam dediğimiz din, diğer tüm dinler gibi kendi halinde bir köşede duruyorlar. Bu şekilde kimseye ne bir zararları ne de bir faydaları var. Nötrler yani.
      Ta ki biz onları elimize alıp, okuyup, yorumlayıp yaşama geçirene kadar. Bu adam da böyle geçirmiş işte yaşama. Ne yazık ki sayıları az falan da değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• RTE islamı

0|1
    0|0
  • Napsın muhebbet mi yatsın

0|0
    0|0
    • 2ay

yani haklısın aslında bence ödül vermeliler adama hatta heykeli dikilmeli

• 2ay

Olabilir ortadaki kaşarlara ders olur

• 2ay

ülke de damacanayla ilişkiye girenler var. erkek çocuklarına tecavüz edenler var. sorun kaşar dediklerin de değil

• Ben hep diyorum herkes kendi adaletini kendisi vermeli kimseye birakmam ben hesabimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...