Böyle birini görseniz ne dersiniz?

Sokakta gezerken böyle bir araba görseniz sahibi hakkında ne düşünürsünüz? Direk serseri damgasını yapıştırır mısınız?Böyle birini görseniz ne dersiniz ??Böyle birini görseniz ne dersiniz ??

0|0

En İyi Kız Görüşü

• O arkasındaki sey olmasa iyiymis.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genç - Orta yaşta olup ta ruhu hala genç olan, yaşamayı , hızı seven biri olab, ilir... Sahibi kim bunun...

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum akendi arabamı koycaktım ifşalanırım diye koymadım. Az çok aynı benimki de jantlar felan değişik

• Hacı ne deyim şimdi güle güle kullanın.. Allah kaza bela vermesin bu araba bana fazla... Honda HVR bana yetiyor...

• Doğrudur :) Hastalık bu araba işte o paraya 40bin kredi çeksem ev alırdım. ama arabayı tercih ettim

Kızlar Ne Diyor 14

• Serseri bile olsa beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • hayır neden serseri diyelim ki?

0|0
    0|0
    • Çok efendi dürüst doğru biriyim modifiyeyi çok severim hayalimdi araba aldım ve yaptım ama dışardan serseri gibimi gözüküyor acaba

• serseri olsa altında şahin olurdu bu ne alaka

0|0
    0|0
    • Çok mantıklı bir cevap helal :) Ama sokakta insanlar, gençler mutlu olsun diye arabayı kaydırıyorum dönerken gelen geçen sövüyor arkadaş

• önüme donerim. bisey dusunmem

0|0
    0|0
  • Düşünmem

0|0
    0|0
  • Serseri damgası yapıştırılır mı yaa 🙄 Benim gözümde hız tutkusu birisi olarak görünür 😬

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum dışardan öyle gözüküyor gibi benimde aynı arabanın beyazını yaptım ama herkes bana bakıyor gibi gıcık oldum

• Bişey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Genç derim kanı kaynıyor derim

0|0
    0|0
  • Dusunmem hiç birşey

0|0
    0|0
  • hayir zevk sahibi derim

0|0
    0|0
  • İyi halt etmiş derim

0|0
    0|0
    • Neden? Araba hastalık. bende

• hyr baya karizmatik vay derim

0|0
    0|0
  • Sahibini düşünmem ki

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İçeriden gelen müzik sesine bağlı

0|0
    0|0
  • Demin gördüm ztn ilerde parketmiş duruyor

0|0
    0|0
    • Bu benim değil. Kendi arabamı koysam ifşa olurdum reis üstünde yazılar var :)

• Onun rengi kırmızı idi ztn

• Apaçi derim ön yargılıyım.

0|0
    0|0
    • Tofaş a desen anlarımda bu arabada ne alaka :)

• Gereksiz boş adam derik 😂

0|0
    1|1
Yükleniyor...