Kapat

Otobuste şort giyen kiza ucan tekme atan adam serbest birakilmis ne dusunuyorsunuz?

Bildiginiz gibi sadece sort giydigi icin otobus demirlerinden tutup suratina tekme atarak bayiltmisti bir hemsireyi parmak izinden bulundu ama ifadesi alinip serbest birakildi

Dini yonunu bir kenera biraktigimizda bir insana tekme atarak bayiltip serbest kalmak adilmi sizce

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım. Bu ülkede yaşamanın en büyük etkisi en iğrenç ve canice olaylar karşısında dahi "şaşırma" duygusunun körelmesi sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın zaten vurmadan önce söylediklerine bakılırsa, akıl sağlığı yerinde değil. Muhtemelen o yüzden salınmıştır. Ama toplum çok fazla kutuplaştığı için şizofren olması önemli değil, bir kadın şort giydiği için dövülüyor bu ülkede diye iyice kutuplaştırılıyoruz. Aynı adam başka sebeple de birisine kafayı takıp bir şeyleylar yapabilirdi, şizofrenmiş işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yakinda odulde verilir marifet olarak gorulmeye baslandi cunku

0|0
    0|1
  • Ya insanların kıyafetine göre kimse hakaret bile edemz adam tekme atmış ya bir de herks istediğini giyer

0|0
    0|0
  • Bu gidisle madalya da takilir bu kafa oldugu surece

0|0
    0|0
  • Neler neler oluyor. Şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Küçükte olsa ceza almalıydı.

0|0
    0|0
  • Cezasiz kalmamali. Yarin otobuste kafa keserae hic sasirmam

0|0
    0|0
  • cezasiz kalmamali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Serbest bırakılması normal bir şey, Mısır'dan farkımız kalmadı.

0|0
    0|1
  • şizofren diye serbest bırakılmasını onaylayanlar onun yerine neden bir hastaneye ya da iyileştirilmek amaciyla tedaviye alınmadı demiyor? sizofren falan gayet hikaye amaç bilerek insanları kutuplaştırma ve devamlı serbest bırakma ile belli kesime hukuken güç vermek ve bunun sonucunda toplumsal baskı, kutuplaşma gibi olaylar hedeflenmektedir.

0|0
    0|0
  • E tabiki de şaşırmadık, sözde dindar bir ülkeyiz ama bilimum tecavüzcü sapık kadın katili ortalıkta kol geziyor hepsinin de savunması belli, Allah için yaptım!

0|0
    0|0
  • olayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • agir bir ceza almaliydi lakin yasalar izin vermiyor

0|0
    0|0
  • Bunu yapan ruh hastasıdır.

0|0
    0|0
  • Şizofrenms tekme atan ondan serbest bırakıldı