Kendinizi yalnız hissediyor musunuz?

Bir ilişkim var, bir ailem var, bir okulum var. Dışarıdan bakıldığında hepsi toz pembe görünüyor. Keşke aslı da öyle olsa. Ailevi problemlerimiz kendimi bildim bileli vardı. Her zaman da olacak... İlişkime gelirsem, her zaman güzel gittiğini söyleyerek kendimi kandırdığım doğrudur. Birbirimizin yanında olmadıktan sonra, zor anlarımızda birbirimize destek olamadıktan sonra, işleri var, meşgul ya da dışarı çıkacak diye kendi sorunlarımı paylaşmaktan çekindikten sonra ne anlamı kalıyor ki o ilişkinin... Okul deseniz bambaşka. Neredeyse hiç arkadaşım yok. Zaten hayatım boyunca "dost" kavramını hissedemedim. Böyle işte. Bazen insan hiç tanımadıklarına bunları anlatmak istiyor... Siz de kendinizi yalnız hissediyor musunuz?

1|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biz yalniziz cunku çok değer veriyoruz değer vermedikçe kiymetiniz artiyor...
    Deveyi diken insani s°ken metodu... bu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hissetmiyorum senin adina üzüldüm gecer umarim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hissetmeyen yok

0|0
    0|0
  • Yanlız hissetmeyecek kadar çok var kendimden

0|0
    0|0
  • hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Yalnız değilim ama öyle hissederim bazen

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman

0|0
    1|0
  • her zaman yalnız hissediyorum ve gerçekten berbat bir şey sürekli mutsuzluk içerisindeyim

0|0
    0|0
  • Senden farksız değiliz.

0|0
    0|0
  • benim çok güzel bir ailem var başkada hiçbir şeyim yok

0|0
    0|0
    • 2ay

En çok ihtiyaç duyulan da o aslında. Aile yani. Bir aile düşün, her gün kavga gürültü patırtı... Aman neyse ne.

• 2ay

ailem hariç hiçkimse beni sevmedi hayatyım boyunca ne bir arkadaşım oldu ne sevgilim

• Ben cok yalnizm yalnizkm

0|0
    0|0
  • yooo bea

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• evet hissediyorum ve kendimi kandırmıyorum sapına kadar yalnızım ve bununla mutluyum :D

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla

0|0
    0|0
  • Ben yalnızlığı kendim seçiyorum.. İlişkinde mutlu değilsen neden ugrasıyosun ki

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • lösemi misin sen

0|0
    0|0
  • İnsan kendinin her şeyidir kimseden bir şey beklememek gerek..

0|0
    0|0
  • 'Ben mi yazdim bunu?' Diye kendime sordum. Bendensin

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|0
    0|0
  • yalnizim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ay götüm kıyamam sana

0|0
    2|0
    • 2ay

Sorunlu bir tipsin. Her soruma gelip gizliden hakaret etmen psikolojik sorunlarının varlığına işaret ediyor. Bence en kısa zamanda git bir tedavi ol.

• Evet hissediyorum ama dışarıdakiler hiç farkında değil

0|0
    0|0
  • kimi zaman

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...