Bu konu hakkinda bilgi almak istiyorum?

Dil sinavindan giricem ygs sinavina girip daha sonra lys den dil bolumunu secmem lazim diimi ama ygs ye girmeden bir tel lys yani dil sinavina girsemde olurmu?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olur neden olmasın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olurda yas kac

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• lys ye herhangi bir alandan girmek için ygsden baraj puan almış olmak zorunlu diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz. lysye girebilmen için ygsden baraj puan alman gerekir. zorundasın yani

0|0
    0|0
    • 2ay

Evde Kendim internetten vidyo lardan destek alarak yapabilirmiyim

• 2ay

yaparsın istersen ama çok düzgün çalışmalısın. lysye nasıl hazırlanacaksın?

• ygsye girmeden dile giremezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunu cevremdeki insanlara anlatmaya calisiyorum ama anlamiyolar sadecene dilden gir diyolar

• 2ay

Dogru soyluyosun ama evde tek basima nasil yapicam bizimkiler sey diyo ingiliz kültür var oraya git burs kazan eger oyle basarili olursan yurtdisina gidersin bu sene ful dil ogren diyolar... Valla eger gelirim olsa onlara hic bir sey sormam ne yapmak istiyosam onu yaparim onlarin dogrusu onlara benim dogrum bana cunku

• 2ay

Lisede bende dil okudum lysde 2 satır cümle verip tamamlamanı istemiyolar uzun uzun paragraflar soruları ingilizce kelime dağarcığını geliştir sorun yapanları rehberlik hocanla görüştür mutlaka

Yükleniyor...