Eve gelince aşırı bunalıyorum. İntihar etmeyi bile dusunuyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Ailemle yasiyorum. Disarda cok huzurlu ve mutlu umutlu olmama ragmen eve gelince onlari gorunce onlarla ayni sofraya oturunca deliriyorum. Hayatim hep bunlarin yaninda gececek intihar etmeliyim diyorum. Nedeni ne ve ne yapmaliyim?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Belli ki ailenle ilgili problemlerin var. Biraz detay versene. Neden bunalıyorsun? İstemediğin bir şey mi yapıyorlar? Ailen nasıl birisi? Seni kısıtlıyorlar mı? Belki de kısıtlandığın için rahatsız oluyorsundur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelmişsin 18-24 yaş aralığına. Hayatın onlarla geçmeyecek ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Onlar senin ailen onlar bir gün gittiğinde tek kaldığında anlarsın ama iş işten geçmiş olur kardeşim şu dünyada anasız babasız veya bu tarz şeyleri bilmeden yaşayan okadar çok çocuk veya insan varki benden sana tavsiye çocuk esirgeme kurumuna git ve gör oradaki çocukların halini

0|0
    0|0
  • herseyin fazlasi zarar oldugu icin haftada 2-3kez gorsen bu sorun ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • evinizde büyü var

0|0
    0|0
  • Nazar oluyordur muhtemelen. Fazla dışarı çıkma geçtiğini göreceksin. Nazarın belirtilerine bak.

0|0
    0|0
  • Neden kızım baban sana tecavüz falan mı etti de onlardan nefret ediyorsun

0|0
    0|0
  • Buyu vardir

0|0
    0|0
  • Bu yaşta çok doğal.
    Bir gün gelecek şuanda nefret ettiğin ortamı mumla arayacaksın..

0|0
    0|0
  • Neden Ki Sebep Ne

0|0
    0|0
  • Erkeksizlik acilen 3 vakte kadar evrilmen gerek

0|0
    0|0
  • fazla mallık

0|0
    0|0
  • Koca ya kaç

0|0
    0|0
  • Herkes öyle. Yaşamaya devam.

0|0
    0|0
  • Ailevi sorunlariniz mi var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ailenle ilgili sorunların var demek ki

0|0
    0|0
  • Bende öyle hissediyorum yalnız değilsin kardeşim

0|0
    0|0
  • Bende ailemi birakip evlenmek istemiyorum gerci evlenmek istemiyorum da hani olursa iste

0|0
    0|0
  • hepsini öldürmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...