Onumuzdeki yaz araba alabilirim ama hangi model olacağı konusunda kararsizim yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar ,
Bir konuda yardiminiza ihtiyacım var.22 bin lira bankada birikmiş param var. önümüzdeki yıl bu zamanlara kadar 30 bin liraya tamamlayabilirim tahminim.1 yıl sonuçta önümde. araba 50 bin civariymis. kalan 20 bin lirayifa bankadan kredi cekip 36 ay vadeyle oderim diye dusundum. araba almak istiyorum. beyaz renk hoşuma gidiyor arabayı gösteriyor gerçekten. gecen gün halamlarin orada gordum wolswogen beette diye geciyor. araba 2 kapılı sizce kullanisi çok kotu müdür? Sonuçta ben genç kızım çoluk çocuk bisey de yok yani. arabanın on koltuklarını öne doğru çekip on kapıdan biniliyor. aranızda böyle araba kullanan var mi tavsiye eder misiniz ya da başka tavsiye ettgnz fiyatı 45-50 bin olan bir araba var mdir az çok tarzını anlamissinizdr zaten. arabanin fotosunu cekmistim ekliyorum onuda.Onumuzdeki yaz araba alabilirim ama hangi model olacağı konusunda kararsizim yardımcı olur musunuz ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 50 bine bettle var mi ya.. mini cooper bulabilirsin biraz eski model de olsa ya da seat leon fr lar da hoş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yillar geçse de bu arabanin havasi hicbir sekilde degidmeyecek eskimeyecek ne de olsa bence en guzel arabayi bulmussin 😄

0|0
    0|0
  • Bettelle güzel olsa da çok pahalı bir araç sıfırı 68 bin tl
    Bayan arabası olarak bence bir polo ya da bir skoda fabia çok yakışır diye düşünüyorum. Fiyatları ortalama olarak 45 55 arası

0|0
    0|0
  • O tosbayii 50 bine vermezler.. bence sen clio all

0|0
    0|0
  • Güzel araç bayan içinde kullanışlı.. otomatik olanını al kesinlikle çok rahat..

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok güzel araba bu araçla gezdiğimde gerçekten bayanların bakışı değişiyor

0|0
    0|0
  • bu hb lux sınıfı bence bunla uğraşma 50bine egea hb veya astra hb alabiirisn

0|0
    0|0
  • internetten bak canim arastir falan genc arabasi spor arabasi daha iyi ama bunun gibi fakan senin kararin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...