Başımdan gecen pislik olay?

dün carşıdan eve dönüyordum ara sokak gibi bir yere girdim üstümde diz kapağıma kadar elen etek vardı ve bluz 4 tane teyze otrumşulardı ben yanlarından gecerken
-şii yavrum baksana bir tedi
bende buyur teyze dedim. başladı nutuk cekmeye eteğin çok kısa niye böyle giynıyosun falan dedi
bende sen karışamasın dedim ve hızlıca yürüdüm Sonra Arkamdan bağırdı
-OROSPUUUU diye çok kötü oldu ve devam etti kahpe kaltak falan benim burdaki sucumu acıklarmsınız

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında o teyzeler senin gibi giyim etmediğinden onlar bunları yapamadıgından büyük ihtimalle alışmadıgından veya hasetmi diyeyim bunlardan dolayı ve onun şartlarındayken yani onların bunlar olmadığından her etek giyen veya kılık kıyafete göre yargılıyorlar açıkçası bu insanlarımızın cahilliginden geliyor takma Kadana sıkıntı yapma herkes sana bacım dese bile sen kendinin ole olmadığını biliyorsun o tarz insanların beyni bacım sıkıntı yapma kardeşim veya ablacım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya tovbe toveb 😄😄 nazik bir dille söyliyecegine iyice gicık etmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Senin büyüğün o terbiyesizlik yapmak ne senin ne benim haddime düşmez.. Teyze sanki kötü bir niyetle mi söylemiş zannediyon !! Yoldan her geçenlerin bakmasından mutlu oluyorsan diyecek sözüm yok..

0|1
    1|1
  • bu hikayeyi okumuştum daha önce

0|0
    0|0
  • Tek suçun karşılık vermek...

0|0
    0|0
  • İncicaps den mi buluyonuz yoksa hayal gücünüz mü çok geniş

0|0
    0|0
  • Sen onlara bakma onlar şimdiki zamanda kızları kiskanmaya başlıyor düşünsene 60 yaşındaki amcalar bile böyle kızlara bakıyor onlar hep hamur işi yiyip birde yaşlılıktan buruş buruş olduğu için seni çekememisler

0|0
    0|0
  • Teyzeler geri kafali sen takma. uzulme takilma. kapali veya acik olmak namusla bir tutulamaz.

0|0
    0|0
  • KAİLE ALMAK

0|0
    0|0
  • Onları kale alman :)

0|0
    0|0
  • Senin suçun yok, eğitimsizliğin sonuçları bunlar

0|0
    0|0
  • teyze fena giydirmiş sen takma boşver

0|0
    0|0
  • Anlatmayn şöyle şeyler harbi uyuz okuyorum bu insanlara pisliklrt

0|0
    0|0
  • Kocasını kıskanmış götü kurtlu koca karıkar uy igrendim

0|0
    0|0
  • karşındakini cevaplkarınla rahatca ikna edebilirdin
    ters cıkınca teyzeler daima sacmalar

0|0
    0|0
  • valla yerinde olsam öyle giyinemezdim ahlak meselesi

0|0
    0|0
  • Oncelikle neden onlari insan yerine koyup uzuluyorsun veya sinirleniyorsun ki onlar hayatlarinda hicbir seyi basaramamis 4 tane mahalle karisi sana laf soylese ne yazar seni ovse ne yazar.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...