Rus kızları niye türk erkeklerine bakıyor hep :/ türk erkekleri neden biz çirkiniz diye bize bakmıyorlar :( ?

Rus kızları niye türk erkeklerine bakıyor hep :/ türk erkekleri neden biz çirkiniz diye bize bakmıyorlar :( ?

Güncellemeler:
2ay ruslar <3
2ay rus <3

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan ne kürt kız ne türk kızı ne laz ne çerkez kızı bir rus kadar etmiyorsunuz laa :D Sonrada neden ruslar dersiniz :D

0|0
    1|0
    • 2ay

Anan rus mu? 😃

• 2ay

Ruslarda da zenginler var ama 😃

• 2ay

@KodAdıFasulye Doğru fakat orda çok güzel kız var o yüzden orda pişen buralarada düşüyor :D

En İyi Kız Görüşü

• ben çirkin olduğumu düşünmüyorum.. kimsenin de bakmasına, gözü dışarıda olana ihtiyacım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir troll soru daha...

rus kızları, ortadoğulu müslüman erkekleri napsın? para için bakıyorlar.

peki hiç mi bakan yok? tabi ki var ama o kadar çok değil...

0|0
    0|0
  • Rus kızlarıyla işim olmaz..
    Bana müslüman, iffetli, yürekli hatun lazım..

Biz bu dünyalık değil, ahiretlik severiz..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • relax kurd.

2|0
    0|0
  • Bizim kızlarımızdan da çok güzel olanlar var. Ayrıca kızlarımızın düşünceleri onların düşünceleriyle bir mi ;) görsellik bir yere kadar. İnsanın sevdiği gözüne dünya güzeli gelir başkasını göremez.

0|0
    0|0
  • Cogunun karakterinizin kotu olmasindan bakmiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Rus kızları düşündüğünüz kadar ilişkiye merak değil. Sadık erkek arıyorlar. Türk kızlarını tabi tercih etmezler çünkü g*tünüz çok havada.. Şimdi bu sözümü kendine yediremeyen kızlar gelir buraya.

0|0
    0|0
  • Bakıyorum

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerini centilmen buluyorlar ondan
    Aklı olan gözünü açıp yurdumun kızlarını sever

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok ki

0|0
    0|0
  • ben Türk kızlarını seviyorum rus kızı hikaye

0|0
    0|0
  • Ben bakıym Türk kızlarınada onlar baa bakmıyo 😂😂

0|0
    1|0
  • Rus lar başka :)

0|0
    0|0
  • Kim bakmıyor külliyen yalan, baktırmayan kızlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• türk kızları dünya tarafından kabul edilmiş en hoş fiziki özelliklere sahip ırktır. Bizim kızlarımızın kıvrımları dogaldır herhangibir operasyona gerek kalmıyor lütfen kızlarımızı gömmeyelim. Erkeklerimiz türk kızlarına vermedikleri için bakmıyorlar :D kısa ve net

0|0
    0|0
  • Sen kendini çirkin buluyorsan elden ne gelir yavrum

0|0
    0|0
  • Ya ben de çok üzülüyorum niye bakmıyorlar üzüntüden ölcrm şu an :(
    AHHAHA 😊

0|0
    0|0
  • kendınızı bu kadar asagılamayın bırının sızı begenmemesı sızın degerınızı dusurmez ayrıca dıs ulkelerdede Turk kızları cok begenılıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Kim beğeniyormuş örnek verirmisin bu egoyla hiç bir milletin erkeği türk kısıyla uğraşmaz

• 2ay

nar-ı beyza dıye bı program vardı orda bı ulkeye gıdıp ropartaj yapıyodu sorusu suydu Turkıyeyı neyıyle tanırsın guzel kızlarıyla dıyolardı

• 2ay

Hangi ülkeydi acaba ortadoğu ülkesimi?

• Müptezele bak hele.

0|0
    0|0
  • ister baksınlar ister bakmasınlar :P ben böyleyim

0|0
    0|0
  • Yok onlar ortalıkta orangutan gibi gezerler ama hepsi Rus kızı diye ölür hayaller hayaller

0|0
    0|0
Yükleniyor...