Ailemin evine geldigimde cok kotu bir gelecegim olacagini hissediyorum. Nedeni ne bunun sizce?

Hayallerini gerceklestirmek icin biseyler fedakarlik edip hicbirseye ulasamamis biriyim. Ancak cabalamaya devam ediyorum. Maddi nedenlerden dolayi kendi evimden ayrilip ailemin evine yerlestim ve hala burda kaliyorum. Disariya yuruyuse ciktigimda herseyin cok guzel olacagini hissediyorum. Ancak eve gelip ailemden birini gordugumde bok gibi bir hayatim olacgini ve intihar etmem gerektigini dusunuyorum. Ev isi yapmak icin kavga eden insanlarin arasinda nasil mulu bir hayat surebilirim ki. Bu iki farkli dusuncenin nedeni ne?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sacma gelebilir ama, o evin bereketi kaçmış sanki. bir evde kavga gürültü varsa ve kendine güvenebiliyorsan hiç durma tekrar kendi düzenini kur, ama herşeyin helal olsun. allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Aynı evde yaşıyorsaniz ev işlerine mutlaka yardım etmek gerekir ögrencilik yaptıysanız ordada öyle herkes sırayla ev işi yapar. Eve gelince mutsuz olmanızın bir sebebi vardır mutlaka ümitsiz olmayın hayat yaşadıkça güzel intiharı unutun lütfen bunu aciz insalar düsünür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...