Bu ne genişlik ya kocalarına üzülüyorum yazık siz ne düşünüyorsunuz?

boncuk dükkanına girdim az önce kadının biri geldi oturdu şak diye açtı memelerini bebeğini emzirmeye başladı , ayy kepazelik resmen midem bulandı , parkta vs. göruyorum utanma arlanma yok bu kadınlarda ya yazık yani adaplı olun gizli emzirin ya haksız mıyım

1|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet bende görüyorum bazen o inekleri

2|0
    2|1
    • 2ay

aynen inek ya

• 2ay

tabi ki anneliktir saygı duyuyoruz, ben rahatsız oluyorum.. biri gecen gün avm de fast food katında almış ben yemek yerken cıkarmış karşımda emziriyo.. git wc de bez değişim alanları var vs orda emzir. Zorunda olanları kastetmiyorum burda bazı arsızlardan bahsediyorum

En İyi Kız Görüşü

• mahrem dıye bsy kalmamış bu devırde Allah akıl fıkır versın

2|0
    3|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Cocuk emzirmeyi tahrik edici ya da ayip bir seymis gibi bulan zihniyetin tek sorumlusu ulkedeki el tirnagindan bile tahrik olan abazalardir.

2|2
    2|0
    • 2ay

ne alaka? showa gerek yok zaten iğrenç öküz gibi meme uçları görmeye meraklımıyız? gizli emzırsınler tahrik mahrik bahane

• 2ay

Show mu? :) Neyse uzatmiycam

• 2ay

bende uzatmıycam zaten tahriklik durum olamaz ben olayın çirkinliğinden bahsedıyorum çok iğrenç emzıren kadın memesı gırdunmu bılmıyorum ama çok iğrençtı

• ne yapsın o zaman bebek acından ölsün herhalde..
    yaptıgı dogru degil sence ama
    biraz ustruplu olduktan sonra bir kadının cocugunu emzirmesinde bir sorun yok bana göre

0|0
    0|0
  • Sende bugunden itibaren gizli gizli yemek ye ve su ic kimse gormesin.

2|0
    1|0
  • Utanma Yok Kimsede

2|0
    2|1
  • Neden saklanarak emzirsin ki? İnsan olan bakmaz bakıp rahatsızlık vermez ve de duymaz.

2|2
    1|0
    • 2ay

ya bakmaz ne demek kadın çak diye açıyor karsımda tabıkı ilk gorunce şoktan bakıyorum sonra kafamı çeviriyorum meraklı degılım ben öküz gibi mem uclarını görmeye igrenç iğrenç öyle mem ucu ömrumde gmredım

• 2ay

ilk anda bakılan bakış kimseye rahatsızlık vermez.

• Bazen bnim bile emesim gelior:))

1|0
    1|0
  • Çocuk emzirmeyi tahrik edici ya da bir utanç duyulacak bir konu olarak goren zihniyetide...

2|0
    1|0
    • 2ay

çok mu meraklısıyız öküz gibi mem uçlarını ne tahriği ya aksıne mıdemız bulanıyo

• Haklısın.

1|0
    4|2

Kızlar Ne Diyor 16

• www.bebekvehamilelik.com/.../...-gerekenler-01.jpg
    pardon sizi biraz daha rahatsız etmeye geldim..

0|2
    1|0
  • Haklısın. Ama o anda cinsel bir olay gerçekleştirmediği için sıkıntı görmüyor çoğu insan. Annelerimiz büyüklerinin yanında bile emzirmezmiş şimdikiler sokakta emziriyor.

1|0
    2|2
  • Kadınlar için, kadınlara rağmen...

3|1
    1|0
  • iğrenç iğrenç demiş durmussun. . Kına sen aferin beteri olursa görürsün. .

Konumuza dönelim emziren anne sokağa cikmasin mi bir bebek ne zman acikir zamanlı zamansız meme ister. . Hani hiç. emzirme Yeri var mı. . bir mekana. gitsen soylesen millet artık kimseye guvenmiyorum bu yüzden izin vermiyorlar. . Meme emzirme onlugu var onlarda çocuklar açıyor kaldırıyor durdurmuyor üzerlerinde. .

Bende doğru bulmuyorum ama iğrenç demem aç olan bebeğini doğuran bir anne iğrenç olamaz. .

ama sana iğrenç derim zihniyetin iğrenç. .

0|1
    1|0
  • Seni niye bu kadar rahatsız ediyor bu durum? Napsın kadın çocuk acıkmış ay dur çocuk aç kalsın yeter ki insanlar beni ayıplamasın filan mı desin?

0|0
    1|0
  • Asıl şu an ben senin bu yobaz düşüncene üzülüyorum bebek emzirmek tahrik olunucak bir unsur değildir ayıp da değildir

1|0
    1|0
    • 2ay

kızım ne tahrigi mıdem kalkıyo dıyorum öküz gibi meme uçları zaten ığrenç

• 2ay

Bir anneye bunu demen ne kadar iğrenç

• Aynen boyle karilara boyle koca. Alan razi satan razi bosver.

1|0
    2|3
  • Surda ylrum yalacaklar dir dir dir normal birsey bla bla bla. Emzirme onlugu var kullansinlar bir zahmet varligindan haberdar olsunlar

1|0
    2|1
  • abi sen gizli emzir açık emzirmek isteyen açık emzirsin sanane yani bundan. Vazgeçin artık dogrusu şu yanlışı bu durumlarından...

0|0
    1|0
  • Haklısın.

1|0
    2|2
  • Mahrem konusu herkesin kendinedir. O bölgesimi mahrem saymıyordur ya da çocuk emzirdiği için umursamıyordur. Açıkçası ben emzirme önlüğüne rağmen emziremem ama emzirenler var.

1|0
    0|0
  • İnsanları hayvanlardan ayıran tek özellik edeptir. ..

1|1
    2|1
    • 2ay

Evet, çocuğunu besleyen anneden rahatsız olan tek canlı insan mesela.

• 2ay

Çünkü pis fikirli insanlarsınız.

• 2ay

@goodnightpoe onu öteki tarafta anliycan âmâ iş işten geçmiş olacak

• İğrençler

1|0
    0|0
  • emzirme bezleri vs. var benim eşim müsade etse ben çekinirim. insan edebini adabını bilmeli

1|0
    1|0
  • yani ya hiç dikkat etmiyorlar bende gördüm bugün

1|0
    0|0
  • napsin cocuk acikmis

1|2
    1|0
Yükleniyor...