Unutamıyorum ne yapmam lazım?

Unutamıyorum arkadaşlar ne yapmam lazım? Ne evdekilere ne burdakilere ne de kendime itiraf edebiliyorum yok yani yıl geçti üzerinden hala unutamıyorum ya kafayı yicem olmuyor başkasıylada olmuyor denemedim cesaret bile edemiyorum çünkü hala o var içimde ve bana yaptığı kötü şeylerden sonra birde başkasıyla olmasına rağmen hala unutamıyorum... o kadar çaresiz ki durumum ne yapsam mutlu değilim ne yapsam olmuyor artık ne yapacağımıda bilmiyorum sadece hala aptal gibi sevdiğimi bilyorum gelse olmaz onunla artık yapamam ama içimdeki şeyde bitmiyor hem kazığı yiyen benim hemde acısını çeken benim...

Güncellemeler:
2ay ggg

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana aşık olan biri var 13yil oldu başkasıyla evliyim hala beni seviyor eminim kimse olmadi hayatında ailesi evlen diye baskı yapiyor ama dinlemiyor ben mecburiyetten evlendim başkasıyla ama hala aklıma gelmediği bir gun bile yok Allah yardımcın olsun.

0|1
    0|0
    • 2ay

teşekkür ederim ama bende ki kız beni düşünmüyodur sadece kendini düşünür şok etti zaten beni yaptıklarıyla şoka soktu resmen ruh ggibiyim anasını satim yaptıgım herşey tamamen zaman kaybı gözüm açık gidicem ama bu dünyadan o kesin.

• 2ay

Seni üzmek istemem ama gerçek bu benim yaşadıklarımı yasama bence biraz geçmisi birak.

• 2ay

haklısın :(

• Sana bir şey söyliyeyim mi bence karsıdakı bu sevgıye degmıyorsa hıc bosuna kendını harap etme benden sana tavsıye :) ayrıca sen kendını yıyıp bıtırırken o senı dusunuyor mu? dusun bır... çık dışarı derin derin nefes al ve gelecegıne bak :D

0|1
    0|0
    • 2ay

ya haklısında yeniden biri beni nası sevcek ben nası ısıncam vs... değmediği kesin ama o kadar cok şey yaşadık ki unutmak imkansız yeni biride cıkmıyor bir türlü köşeye sıkıştım resmen ya hani böyle bir ilişki yaşamasam yeni birine ihtyacım böyle olmaz ama şu an ihtiyacım oldugunu biliyorum birşey yapamıyorum ama yaşamıyo gibiyim

• 2ay

aynen öyle :) teşekkür ederim sana da bol şanslı gizli :)

• 2ay

tsk ederiiiim ve rıca ederim gizemli beyefendi :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...