Neden eleştiri yapınca kıskanmış kabul ediliyoruz?

Beğenmediği bir şeyi eleştirdiğin de "kıskandı" damgası yiyen dünyadaki tek insan değilim dimi?

İyi de beğenmedim beyanında bulunurken nasıl oluyor da kıskanmış oluyoruz ki? Begenmedigimiz bir şeyi neden kıskandığımızı düşünür ki insanlar?

Çok saçma 😒😒😒

1|1
18|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kimi neden eleştirdiğimize bağlı bu birazda. Sen gidip bir arkadaşının kıyafetini eleştirirsen kıskanmış kabul edilebilirsin çünkü o beğenerek almış ve çok güzel olduğunu düşünüyor.

Ama herhangi bir şeyi eleştirdiğinde kıskandığını söyleyen seni kıskanıyordur.

Birde ben seni hep kıskanıyorum. Konuyla alakası yok ama söyleyeyim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 17

• Evet, öyle olduğu oluyor ve anlam veremiyorum.
    Mesela siteden örnek veriyim. Erkekler dahil kızı aynı şekilde eleştirmişti ama kız erkeklere bir şey demeyip kızlara kıskanıyorsun diye saldırmıştı.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende zaten siteden bu kanıya vardım. Son yazdığım bencede denizde fotoğraf cekilenleri elestirdim ya kız geldi dedi ki kıskanma ben senin gibileri bilirim 😂 iyi de bu çok kolay bir şey isteyen herkes suda fotoğraf çekilir, ulasamayacagim bir şey değil ki kiskanaayım 💁 bazı insanlar kendilerinden ziyade kendi begendikleri bambaşka şeylerin Bile elestirilmesine tahammül edemiyor.
      Tuhaf 😕

• 2ay

Katılıyorum sana yani o bencende bana yapmacık ve eğlenceli gelse de sana sadece yapmacık gelmişti. Bu olabilir bir şey yani aynı şeyi düşüneceğiz, düşünmeyen kıskanandır diye bir kural yok😹😹

• Ya ben açıkçası bencelerimi eleştiren insanların kıskandıklarını düşünüyorum, gizliden etmedikleri hakaret ve eleştiri kalmıyor. Bende kıskançlıklarına veriyorum.
    Ay haketten bıktım sedef eleştirilerden 😑
    Ezik miyim ben?
    https://m.youtube.com/watch?v=R0t9mrW30lY

1|0
    0|0
  • Bu birazda toplumsal algıdan kaynaklanıyor. Sanki her kıskandığımızı eleştiriyoruz gibi bir yanılgı var.

1|0
    0|0
  • Ayyy sedef ne kadar kıskancsın ayıp valla😀

1|0
    0|0
  • İnsanın savunma mekanizmalarından birisi işte. Olumsuz bir şey duyduğu saniye bundan bu şekilde kurtulmaya çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • Elestiri yerindeyse kıskançlık degildir ama absürdse gizli hayranlıktır yani kıskançlıktır. Bunun ayrımını bilmek gerek

1|0
    0|0
  • Kendi tercihlerini perfekt sandiklarindandir
    Birseyi begenip begenmek zevk meselesi herkes ayni seyi begenmek zorunda degil

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin canım. Bunu yapan insanlar kompleksli insanlardır. Yani nasıl diyim ego tavandır onlar da.
    Kısaca takma boşver😚

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Çekemiyor o beni kıskanıyor havasına giriyorlar lar ya bide tam çirkefleşip saç baş yolmalık.. 😐😄😄👺👺

1|0
    0|0
  • Tabiki yalnız değilsin ben de varım :D :D :D

1|0
    0|0
  • Onlar kıskanç olduğu için seni de öyle görüyor. Bende kolay beğenmeyen biri olduğum için bu durumu çok yaşadım. Koçumla gülüyorum onlara 😊

1|0
    0|0
  • Bence de, bazen kıskandığın için bunları söylemiyir veya yapmıyorsun. Oh yalnız değilmişim :D

1|0
    0|0
  • Kabullenemiyorlar.

1|0
    0|0
  • Çünkü eleştiriyi kaldıramıyoruz.

1|0
    0|0
  • Çünkü Türküz :)

1|0
    0|0
  • istediklerini desinler benim fikrimi kimse değiştiremez o yuzden takmiyorum djdhdbg

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...