Örtünen ve mini etekli biri olsa tecavüzcü sapıklar ne yapar?

İkiz kız kardeşler olduğunu düşünün. Bunlardan biri İslam'a uygun olarak örtünmüş. Diğeri de mini etekli, askılı giymiş. Beraber gençlerin olduğu sokaktan geçiyorlar. İlerde de sapık zihniyetli holigan insanlar var. Sizce kimi tecavüz ederler?

İslam'a göre örtünmesine rağmen tecavüz edilmişse bu idam edilse sizce tecavüz azalır mıydı? Sizin kız kardeşiniz, annenize tecavüz edilse ve sizin ceza verme hakkınız olsa ne cezası verirdiniz?

Dr. Zakir Naik 'in anlatımını soru olarak soruyorum. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• İslamda sadece kadınları örtmüyor değil mi? Erkeğin tesettürüne ne oldu?
    Siz erkeklersiniz şeytan olan... Dini istediği gibi yoğuran... Ve Yaradan çok büyüktür ki sizlere cezasını verecektir!

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben sadece kadınlar demedim benle derdiniz ne

• 2ay

Siz beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Tecavüz eden kadınlar da mevcuttur ama azdır. Çırılçıplak dahi olsa tecavüzün suç olduğunu ve İslamda cezasının idam olduğunu söylüyorum. Tecavüz etme hakkı diye bir şey olamaz. Ama siz gerçekleri görmeyerek yazılanları çarpıtıyorsunuz.

• 2ay

Gerçekleri görmeyerek derken?

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık sapıktır. Balıkesir'de geçici imam 5 yaşındaki çocuğa tecavüz girişiminde bulundu, kişinin içinde varsa karşısındakinin kapalı ya da açık olması maalesef birşeyi değiştirmiyor. Bence idam gelmeli ve böyleleri asılmalı.

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet tabiki kapalı olsa da tecavüz olabilir ama azalır ve ceza da caydırıcı olabilir.

Kızlar Ne Diyor 7

• çok güzel: yine kadından, kadının giyiminden, kadının giyim seçiminden yürüdünüz. islamla süsleyip, hediye paketi yaptınız.
    bu ülkede İMAM 14 yaşındaki çocuğuna TECAVÜZ ETTİ.
    bu ülkede 9 aylık bebeğe, 12 yaşındaki öz kızına, ördeğe TECAVÜZ EDİLDİ.
    bu ülkede TARİKAT MENSUPLARI, kurdukları evde 45 erkek çocuğa TECAVÜZ ETTİ.
    o şahsiyete sorun bakalım ufacık kız erkek çocukların, el kadar bebeğin, ördeğin mini eteği mi, tahrik edici kırmızı ruju mu varmış?

o şahsiyet kendi ağzıyla söylüyor, sen kendi elinle yazıyorsun; kimse dönüp de "ilerde de sapık zihniyetli holigan insanlar var." kısmına takılmıyor.
    şort giyerim, mini etek giyerim, şalvar giyerim, makyaj yaparım, askılı giyerim, straplez giyerim. sen gelip TECAVÜZ EDEMEZSİN.
    sen önce benim kıyafetimi değil, o SAPIK ZİHNİYETLİ HOLİGAN İNSANLARı düzelteceksin. önce o insanlara adam akıllı eğitim verecek, o insanları bir meslek ve iş sahibi edecek, topluma kazandıracak ve adam edeceksin.
    tüm bunlara kafa yormak yerine hala kadını gömen, o sapık zihniyetli holigan insanların seçim zevkini düşünen insan, sapık zihniyetli holigan insandır! bu kadar net.

3|0
    0|0
    • 2ay

Keşke sapık holigan insanlar düzelse ama o tip insanlar elbette olacaktır. Dünyamızın gerçeği.

• Zaten herkes islama göre davransa ortada tecavüz diye bişey kalmazdı. O dönemlerde herkes kendi karısını en guzeli sanarmıs çünkü başka hicbir kadını görmezlermis. Erken yasta evlenme olduğu icin (ki ozamanin 16 17 yaşındaki gencleri bile evi gecindirebilecek olgunlukta olurmus) zina olmazmış. Zina yapanin cezası da direk idam değil, zina yapan iki kisinin ayaklarından biri bir ata biri bir ata bağlanıp atlar iki farklı yere kosturulurmus. Bunu da herkesin önünde yaparlarmış ki zina yapmasınlar, uzak kalsınlar diye... ve şimdi illaki tepki gösterenler olacaktır bunun nesi iyi vs diye. Ama simdi günümüzde zinanın yaşı 15 e kadar indi, ve evlenme 30'a kadar çıktı. Nefsine ve seytana söz geçiremeyen çok arkadaşımız var. He simdi de dicek olursanız ki, evli insanlar da zina yapmıyor mu diye. Evet eşini aldatan çok insan var fakat zinanın cezası bu olsa, ve çevrendeki herkes çarşaflı kapaliyken, hiçbirinin yüzünü bile görmezken, vucudunu vs bilmezken, bunu mu daha cok arzulardiniz? Yoksa sadece size ait olan bir kadını mı ? Kimse eslerinden başka hiçbir kadını görmüyor ki. Herkes kendi karısını en guzeli zannediyor. Bu da zinayi engelliyor. O yuzden tekrar diyorum ki, herkes islama göre davransa ortada tecavüz diye bişey kalmazdı.

0|1
    2|0
    • 2ay

Tebrik ederim çok güzel bir yazıydı. Zina ile ilgili ekleme yapmak gerekirse; "İslâm da zina yapan kişinin medeni durumuna göre ceza verilir. Evli olanlara recim yani ölüm, bekar olanlara ise 100 sopa. Lakin iyi okkalı şekilde dövülecek kıvamda olması şartıyla.. Bununla ilgili delili de Kur'ân da bulabilirsiniz..."

• 2ay

@Hayat_Ölüm biliyorum bunu da ama iyice uzatmak istemedim verilmesi gereken mesajı verdigimi düşünüyorum

• Örtünmek örtünmemek ne alaka arkadaşım? "Bir kadına" tecavüz etmek namusuna girmek hangi erkeğe verilmiş bir hak? Kadın hem sizin istediğiniz gibi giyinecek hem de sizden kaçacak oyuncak değiliz biz şunu anlayın. örtünüp laf yiyen ve gözlere maruz kalan arkadaşlarım var. Sizin zevk için izlediğiniz filmlerde bile bunun fantazisi varken bence bunu tartışmayalım burda.

1|0
    0|0
    • 2ay

Kur'an da geçtiğine göre bir alakası var demek ki. Ben zaten örtünen tecavüze uğramaz demiyorum ki. Uğrarsa idam olur diyor İslamda. Bunlar hakkında yorumunuzu sordum.

• 2ay

Ben terbiyeli konuştuğumu düşünüyorum lakin ağır gelmişse terbiyesizlik olarak algılamak size düşer beyefendi

• 2ay

Ben çırılçıplak olsa dahi tecavüzün cezasız kalmamasını savunuyorum. Siz başka yerden bana saldırıyor ve erkeklere verilmiş bir hak olarak gördüğümü iddia ediyorsunuz. Gerçekten terbiyesizlik ama daha fazla konuşmak istemiyorum. İyi günler.

• sen nerede yaşıyorsun. bu ülkede çocuklar bebekler tecavuze uğruyor. senın beynıne düşüncene zihnıyetıne sıç...

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorduğum sorulara cevap verin ben bir şey yazmadım soru sordum ama düşünmekten yoksunsunuz. Ben bebeklere tecavüzü mü savundum?

• 2ay

Hayır soruda bebeklere tecavüz mü savunulmuş nasıl insansıniz

• 2ay

sen mantığın ve cevapdan anladığın...

• tecavüz her koşulda suçtur yok açıkmış bilmem neymiş denerek hafife indirgenemez

1|0
    0|0
    • 2ay

Sorun bu değil tabiki de tecavüz suç ama cezası İslamdaki gibi idam mi olmalı? Ayrıca İslam'a göre örtünmek ve idam cezası bu suçu azaltır mı? Sorun bu.

• 2ay

İslamda idam cezası var. Allah'ın verdiği canı kimse alamaz derken masum insanlardan bahsedildiğini dusunuyorum. Soru gayet net ve açık. Peki Allah korusun sizin annenize ya da kız kardeşinize ya da size tecavüz edilse ve cezasını siz verseniz hapis cezası mı verirdiniz?

• 2ay

Hz Ömer in adaletine sahip biri varsa gunumuzde ciksin uygulasin

• İdam.

0|0
    0|0
  • İnsanları kıyafetle yargılayacapına adalet var mı onu sor!!! Zihniyetinize ben sizin!!!

1|0
    1|0
    • 2ay

Kimseyi kıyafetiyle yargılamadım. Sadece Dr. Zakir Naik 'in anlatımından soru sordum. Ama bunu okudugunuzu bile düşünmüyorum. İnsan gibi cevaplamayı öğrenmelisin.

• 2ay

Ben katılmanız gerektiğini düşünmüyorum sadece insan gibi okuyup insan gibi düşüncenizi belirtebilirsiniz.

• 2ay

İnsan gbi belirttim ztn 😄 ne demek istiosun sen

Erkekler Ne Diyor 1

• Adalet caydırıcı olmadığı sürece suç oranı hiç bir zaman düşmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...