Özgúvenli olup olmadigimi nasil anlarim? Mesela bazen sınif gibi ya da yeni bir yere girince cok cekiniyorum sizce?

Bazen sanki herkes bana bakiyor gibi hissediyorum. Insanlarla tanismayi hem seviyorum konusuyorum ama ilk adimi atmakda zorlaniyorum. Sorumluluktan kaciyorum bazen. Kafam karisik.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• ozguvenin baslangici sosyallikliktir. karsindakinin insan oldugunu unutmayacaksin. ikincisi anlayış ucuncusu surdurulebilirliktir. bilmem anlatabildim mi 😉😊

1|0
    0|0
    • 2ay

Anlayis? Surdurebilirlik?

• 2ay

Guzell sagolun

• 2ay

rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• bendede var oçoğu insandada var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer güler yüzle etrafına bakabiliyor ve yanında senden akıl danışan fazla kimse görüyorsan öz güvenlisin demektir.. Kendini kapatmış ve her şeyden çekiniyorsan o zaman öz güven eksikliği var demektir.. Özgüven kazanmak için kendini zorlayacak en çekindiğin şeyi istemeyi bileceksin ve soru sormaktan asla korkmayacaksın.. Öz güven en iyi güvenilen samimi arkadaşlar sayesinde elde edilir.. Sorumluluktan kaçmak ise ailenin çocuğa yüklediği bir tarz ne yazık ki.. Öz güven yükseldikçe sorumluluk almakta artar..

0|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkur ederim☺ anliyorum ki, ozguvenliyim ama gelistirmem lazim☺

• 2ay

Aynen öyle.. Öz güveni yüksek bir arkadaşına takıl.

• bu cok normal bisey utangaçlık tan ya da cekingenikten böyledir insanlarla hasır nesir olunca daha rahat olursun

1|0
    0|0
  • Ozguven tavan hep ole gezic3ksin

1|0
    0|0
  • Ozguvenlisin amcak bunu herzaman her yerde surduremiyorsun bazen cekingenligin hakim oluyor demek

1|0
    0|0
  • Çok çekinen insanda özgüven boşluğu vardır ama zaten yabancı ortamda çoğunluk çekinir

1|0
    0|0
  • Büyüyünce anlarsın

0|0
    0|0
  • tipik bir r kova burcu seziyorum

0|0
    0|0
  • Zamanla cekingenligin gider kasma kendini

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...