Babamı hiç görmedim, onu bulmalı mıyım?

Kaç gündür aklıma takıldı arkadaşlar. Ben çok küçükken annem babam ayrılmış. Babamı hiç görmedim. Annemle şu zamana kadar zor yollardan geçtik. Babam istese beni bulabilecek uzaklıkta ama hiç arayıp sormadı. Şu an evli çocukları varmış. Ben de genç kız oldum onu görmek istiyorum sadece. Ölüm bu ne zaman geleceği belli olmaz onu görmeden ölmek istemiyorum. Ama beni istemeyen birine de gitmek istemiyorum. Annemle bu fikrimi paylaştım beni anlamadı. Sizce onu mu bekleyeyim yoksa ben mi ona gideyim. O hiç gelmezse benim adım atmam doğru mudur. Ben de bir fotoğrafı bile yok aslında ona da ihtiyacım yok ama su zamanlar sebepsiz yere aklıma takılıyorum.

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yerinde olsam bulurdum sadece nedeninin cevabini almak icin o yuzden sana baba diyecegimden değil sadece merakimdan geldim derdim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında seni istemeyen birine gitmen çok mantıksız olur. Fakat sonuçta o senin baban ve illa ki hakkında bir şeyler merak ediyorsundur. Sonucu kötü olacak olsa bile onu görmelisin, diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence git bir kere görüş. Tavrına göre hareket et sonuçta bebadır hatada yapsa babadır senun gidip helallit alman gerek. Eğer yüz vermezse. Kendi bilir

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Bencede en azından bir kere bile olsun karşına çıkıp konuşman lazım

0|0
    0|0
  • Arama.
    Hayatını mahvetme

0|0
    0|0
  • Sevmese bile insan merak eder babasını gör konuşmak istemezsen konuşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Seni merak etse gelip kendisi bulabilirdi ben olsam benim peşime düşmeyen babayı arayıp sorarak kendime eziyet etmezdim.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar onsuz yaşadıysan daha sonra da yaşayabilirsin. Duygusal bir boşluktan dolayı böyle hissediyor olabilirsin. Bence hiç hayatına dahil edip kafanı karıştırmasına izin verme bu olayın

0|0
    0|0
  • tatlim sizi istese zaten birakmaz ama yinede sen bilirsin. annende pek istemiyor galiba babanla gorusmeni annen lafini dinlemelisin

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar yokmus bu zamandan sonra olmasina gerek de yok

0|0
    0|0
  • Bence oku biryerlere grl kariyerde ve öyle çık karşısına işte sana ramen buralara geldim, bu zamana kadar sana çok ihtiyacım vardı ama artık yok. Başını yastığa rahatça koyup uyuyabilirsin her gece kendinle gurur duy deyip eve gelmelisin bence.

0|0
    0|0
  • aklında kalıp pişmanlığın olacağına yap pişman olursan öyle ol.

0|0
    0|0
  • Git bul vicdan azabı ceksin

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • adam seni onca yıl istememiş şimdi neden istesin ki gittiğinde ya terslerse seni ya kalbini kırarsa? o zaman daha çok mahvolursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...