Kürtleri sever misin?

Kürtleri sever misin ?

Kürtlerle bir sorununuz falan var mı varsa neden var neden farklı bakılıyor?
Benlik sıkıntı yok :)

1|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Türk kürt alevi laz ayrımı yapmam yeterki insan gibi insan olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrim yapana kol boregi ikram edesim var ben kurt degilim ama candir baba insan olan ;) gerisini dusunupte ayiran ayip eder

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kurtlerin insanlarla sorunu var

3|1
    1|1
  • Irk ayrimi yapmıyorum severim cok iyi anlastigim arkadaslarimda var.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bende yapmıyorum. Sadece sordum sever misiniz diye bazıları yoktan sayıyor ;)

• Şöyle diyeyim; bu hayatta yanımda daima olan, kardeş bildiğim, güvendiğim 3 dostum var ve ikisi kürt.

0|2
    0|0
  • Ben ırkları değil insanları severim bu yüzden kürtleri severim sevmem diyemem iyi insan olsun ne ırktan olursa olsun

0|1
    0|0
  • Bu vatanın ekmeğini yiyipte ihanet etmeyen her insana saygım var.

0|2
    0|0
    • 2ay

Haklısın. Bende öyleyim. Ama Kürt diyince neden aklına hemen ihanet geliyor?

• 2ay

İhanet etmeyen kişiye herkesin saygısı olur kurunun yanında yaş yanmamalı bende bunu diyorum !

• 2ay

Fotoğrafta sadece Doğu tarafların giydiği sıradan bir elbiseler

• Niye sevmeyim?
    Onlar beni seviyor mu bakalim.

0|0
    0|0
  • Ben severim.

0|1
    0|0
  • Kürt müsün? Sorunum yok ama ayrı dünyaların insanıyız o yüzden evlenmem ama arkadaş olurm😄

0|0
    0|0
  • Severiz :) onlar şeriatı daha iyi yaşıyor en azından

0|1
    1|2
    • 2ay

Severiz tamam da şeriat ne alaka arkadaşım herkes özgürdür benim ateist bile arkadaşım var saygısızlık edip küfür etmiyor mesela bende ona var olduğunu söyledim davet ettim ama gelmiyor. Herkes istediği gibi Şeriatı Yaşar :)

• 2ay

Demek istediğim omdeğildi yanlış anladın

• 2ay

Neydi peki

• sevmem.
    arkadaslik bile kurmam.
    hainlerle isim olmaz

0|1
    0|0
  • Yok sıkıntı

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sıkıntim yok

0|0
    0|0
  • Turkten baska kimseyi sevmem. Tamam herkes insandir ama yasama sekillerimiz farkli. Ornegi alt komsularim kurt. Apartmani b. k goturuyor her gun kavga edip küfür edip etrafi dagitip kiriyorlar yani insan icinde yasamayi bilmiyorlar. O yuzdendir ki kurtlerden hoslanmiyorum. Herkes kendi yasamina uygun yerde kendini seven cevrenin oldugu yerde yasasin. Kurtlerin batida, suriyelilerin turkiyede isi yok. Bu benim dusuncem uymayan varsa kendi yorumunu yapsin.

2|0
    0|0
    • 2ay

Bizim alt apartmanda da Türk'ler aynı şeyi yapıyor

• 2ay

Turk kurt farketmez her insan kavga eder ama kurtler daha farkli ve surekli kavga eder bagirisirlar. Pkk da zten dogudan çıkma.

• Çünkü sende kürtsün öyle mi?

1|0
    0|1
  • Notrum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim hiçbir sıkıntım yok. Hatta askerlik arkadaşım devrem bir kürttür hâlâ görüşürüz. Hâl hatır sorarız. Vs. " Kürtleride ALLAH yarattı sıkıntı yok "

Zamanında kürtlerin ayrımcılık ötekileşme itilme aşağılanma vs, gibi en büyük sorunu sıkıntı vermeyi pkk yüzünden olmuştur. Ve kürt halkı da bu oyunlara tuzaklara düşürülerek kullanılmıştır. çok şükür ki artık yüzde 90 uyanmıştır kürtler.
    Farklı bakılma işide ortadan kalktı hemen hemen.

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklısın. Zaman'ında annesi babası gözünün önünde öldürülen çocukların öfkesi biraz zor diniyor. Kendini onun yerine koyup düşünsen ona birazcık hak verirsin mesela ama inşallah herşey güzel olacak.

• Ne sorun olucak ya içinde aynı bayrak aynı toprak sevgisi varsa m. kemal askıyla yanıyosana ne sorunum olucak cok arkadasım var türk bayragı için canını verecek bu sadece bir komplodur iç savas cıksın milleti birbirine düşürmek için bir zamanlar sag sol kavgası vardı ne oldu yok oldu gitti buda bitecek yerini din üzerinden ayrım yapmaya baslıyacaklar ve basladılar zaten

0|1
    0|0
    • 2ay

Bayrak Türk'ün veya kürdün değildir kardeşim. Zaman'ında o bayrak için savaşmış herkesindir. Kemal Atatürk'ün aşkına gelsek şu an Rte okullarda Atatürk resminin yerine kendi resmini koymak istiyor ;)

• 2ay

İnan umrumda değilsin Zaman'ında ülkeyi ele almaya çalışan İngiliz Fransız Yunan'lara birşey diyen yok bu ülke için savaşan Kürtler hain oldu onların dili okullarda ders olarak verilirken Kürtçe yasaktı neyse zamanı gelir herşeyin Allah'a şükür o herkesi iyi bilir o hesabını sorar '!

• 2ay

Sanki sen cok umrumdasın daha neyi savundugunu bilmiyosun

• bir kaçı dışında hiç sevmem nedenleri ise burda 2 saniye de yazılacak nedenler değil uzun meseleler

0|1
    0|1
    • 2ay

Kardeşim ülkede 25 milyon insanın 3 tanesini seviyorsun sorun 25 milyonda mı yoksa sende mi herkesi aynı kefeye koymayalım lütfen.

• 2ay

Herkesi aynı kefeye kormuyorum ki bir 3 tanesini kayırdım işte

• Terörist olmayan herkesi severim

0|1
    0|0
  • Onlar derin mevzular arkadaş ama insan olması adam gibi adam olması yeterli fark yok..

0|1
    0|0
  • Genelini sevmem ama hayatımda tanıdığım en delikanlı adamlardan biri kürttü.

0|1
    0|0
    • 2ay

Herkesin iyisi kötüsü vardır kardeşim. Ama neden genelini sevmezsin mesela?

• Eski bir faşist olarak: No problem kardeşim.
    Niye sevmeyelim ki, hepimizi Allah yaratmış..

0|1
    0|0
    • 2ay

Adamsın dostum ama eskiden faşist olman üzücü :(

• 2ay

Başkasından beklediğin şeyi görmem için önce kendin yapmalısın onu haklısın.

• 2ay

eyvallah..

• İç içe oturuyorum kürtlerle evimizden calmadiklari şey kalmadı virüs gibiler camları kırıyorlar ne bulursa lar çalıyorlar bizim etrafımızdaki kürtler boyle insanlara kurtce küfredip gülüyorlar parktaki spor aletlerini kırıp sakıncaların tutanaklarına jilet yapıştırırlar. kafaları kittir

0|1
    0|0
  • Pkk sempatizan olanları destekleyenleri sevmem

0|0
    0|0
  • Soru zaten itici be kardeşim kim Kürtleri tanımak isterki bilinç altında yatanlar insanın aklına gelebilecek ilk ihtimaller pis, hırsız, vatan haini, uyumsuz, sadece akla gelmeyen tek şey oda insan😔Günahıyla sevabıyla tüm ırklar gibi yaşamak ve yaşatmak istiyor. Ne kadar çok ön yargılar var bir insanı yargılayacaksan aynı şartlarda yaşaman lazım...

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte Zaman'ında adamlara baskı zorluk yaşatırsan Ada'mın gözü önünde annesine bacısına küfür edersen Ada'm büyüyünce kini öfkeside büyür kendini onun yerine koy sonra yargıla

• 2ay

Boşver araştır

• 2ay

Neden sen söylersen çok sevinirim

• çok nadir :D

0|0
    0|0
  • Bu ayrımı yaptığımız surece savaşlar bitmez

0|0
    0|0
  • adamına göre muamele

0|0
    0|0
  • Kürtleri sevmem arkadaşlarım var ama genel olarak sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Nefret ederim.

0|1
    0|0
  • En iyi kürt ölü kürt derler ben insanına göre değişir derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...