Öğrenmeye açık olmayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu tür insanlara sinir oluyorum acaba bu bir hastalık mıdır?

1|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman bir nevi cahil kalmaya mahkumlardir... ki aslında bakılırsa bunun eğitim seviyesiyle de bir alakası yok. Ben çok insan tanıdım müthiş unilere vesayre giden ama hiçbir zaman "nasıl" veya "neden" diye sormayan... ögrenmemek bir hastalık değildir ama çoğu zaman yetistire tarzıyla alakalidir bence

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cahil gelmişler cahil gidecekler yazık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bildiklerini sanan ve yeteceğini düşünen insanlardir. her fikre karşıt da olsa en azindan bir düşünüp degerlendirmeliyiz bende sevmiyorum öğrenmeye acik olmayanlari

0|1
    0|0
  • Öğretmeyi de pek bir severler. Yahu bir şeyi bilmediğini söylemek ne kadar utanç verebilir ki insana?
    Nesin ki neyden utanıyorsun diye sorarlar adama.
    Şu dünyaya boş gelmiş boş gidecek olan insandır. Çevremde de pek olmasına izin vermem.

0|1
    0|0
  • Cok kotu

0|1
    0|0
  • Benim umursamadığım insan tiplerinin başında geliyo :)

0|1
    0|0
  • Kendi fikirlerinin doğru olduğunu düşünürler hep. Cahiliyetten başka bişey değil. Dışardan gerçekten kötü duruyor.

0|1
    0|0
  • Kara cahil

0|1
    0|0
  • Akılsızlar

0|1
    0|0
  • En çok gezen mi bilir okuyan mı sorusuna her zaman , en çok cahil bilir cevabını vermişimdir.

0|0
    0|0
  • Bildiğini sanan, sandıklarını öğretmeye çalışan, öğretmeye çalıştıklarını da tutarsız ve cahilce savunan insan tiplemesi. Kendileri de dahil kimseye faydaları olmadığı gibi, kibire binerler bir de 🤔 Allah hidayet akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Saçma olduklarını

0|0
    0|0
  • Gereksiz ya insan her yerden her seyden biseyler kapmaya bakmali bence

0|0
    0|0
  • Cahil ve dar görüşlü oluyorlar ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Depresyonda olduklarını

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• o biraz da öğretecek olana bağlı

0|1
    0|0
  • dicek bişe yok

0|1
    0|0
  • Hoş.

0|0
    0|0
  • Kısaca cahil eşşek

0|0