Çok şişmanım okula gitmeye utanıyorum... ?

Merhaba arkadaşlar.

Çok şişmanım. Lise öğrencisiyim. Okula gitmeye utanıyorum laf atacaklar diye... Kilo vermem lazım biliyorum... Öneriniz nedir? Nasıl görmezden gelebilirim? Malum sınavlar da var.. ygs lys.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Sana birisi laf atarsa bu onun ucuzluğudur, kafanı böyle şeylere takma kardeş.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendinle barisik ol laf atmalarini da sallama bu hayatta 30 yasinda ergenler de var 10 yasinda adamlar da ayriyetten bir fitnes salonuna yazil bol bol kardio yap bisiklet falan yap aksam agir seyler yeme zayiflarsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin kilonla dalga geçen biri varsa bu senin suçun değil onun ayıbıdır. Söylenenleri takma ama bu sırada yediklerine daha dikkat et ve yediğin şeyi 13 kez çiğne gerçekten o bile çok işe yarıyor

0|1
    0|0
  • Vermeye çalış aöa sınavdan sonra uğraş o işle. Kimsenin ne düşündüğünü unursama kısa süreliğine derslerine yoğunlaş. Sonradan zaten bir çözimünü bulursun :)

0|1
    0|0
  • neden yedin okadar

0|0
    1|2
  • Bak kardeşim şimdi sabah yağlı poponu kaldırım 5 kere bira şişesine oturuyorsun ardından şişe poponda koşarak evde 5 tur atıyorsun beni dinle bir ayda zayıfla

0|0
    0|2
  • Utanma git.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Salla kanka niye utanıcan. özgüvenin düşük olucağına göbeğin büyük olsun

0|1
    0|0
  • Bende cok zayiftim cirkinlikten oluyodum hatta 😅 Spor yap http://i.hizliresim.com/vZ6X8p.jpg

0|0
    0|0
  • bro bende kiloluyum benledr dalga geçiyorlar şahsen ben alıştım ama laf sokmasını iyi bileceksinki etmemeye özen göstersin

0|0
    0|0
  • En buyuk eksikligin özgüvenin eger yoksa senden cacık olmaz

0|1
    0|1
    • 2ay

Haklısın ağabey, öz güvenim 0.

• 2ay

Öz güven şart diyorsun. Peki öz güvenden kastın nedir?

• 2ay

Sen kendine ben şişmanim diyosun ya mesela arkadaslarin seninle dalga geciyosa sende onlarla dalga gecer gibi kendinle dalga gec

• Git okula sana laf atanlar insan değil takma kafaya :)

0|0
    0|0
  • Benm de kaşlarımın ortası çok var ve çok belli oluyor. Ben de gitmek stemiyorum utanıyorum. Aldırmak istiyorum ama annemden izin almaya utanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...