5 senelik lise arkadaşımla aynı üniversitedeyim ve çok sorun yaşıyorum napabilirim?

Merhaba 18 yaşındayım ve yakın arkadaşım tarafından çok kalbim kırıldı.
Epilepsi hastasıyım aynı zamanda akrep burcuyum bana yapılan yanlışları hiç unutamıyorum hele de yakınlarımsa...
Artık üzülmekten ve aglamaktan çok sıkıldım sizce napabilrim beni bayramda bile aramayan birine.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende epilepsi hastasıyım 2 senedir hiç birşeyi umursamıyorum asla umursama canını sıkan baban bile olsa ondan da uzaklaş canını kim sıkıyorsa uzaklaş şu 3 günlük dünyada zaten sırtımızda bir sorumluluğumuz var bir de insanların dertleriyle sıkıntılarıyla mı uğraşcaz hepsine yol ver canım sakın takma kafana

1|0
    0|0
    • 2ay

Kendimden çok korkuyorum ya okadar çok takıyorum 1 ayda 5 defa nöbet geçirdim.
      Salak lık işte

• 2ay

Haklısın valla onlar kim ya benim canımı sıkıyor dimi :)
      Peki bende onların canını sıksammı çok güzel lafsokarım ;)

• 2ay

Hayır hayır hiç uğraşma canım sen dön arkanı git soğuk davran uzaklaştır kendinden uğraşmaya değmezler gerek yok zaten en çok hiç bir neden olmadan dönüp gitmek koyar insana :)

En İyi Kız Görüşü

• Onu her gün görmek zorunda kalıyor musun? Yani aynı bölümde filan mı okuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynı yurttayız (benimle çok tartıştığı için aynı odada kalmak istemedi)
      Ayrı sınıflarda yız aslında 3 en iyi arkadaşız sadece ben ayrı sınıfa düştüm meslek lisesi çıkışlıyım diploma notum yüksek diye anadolu ların olduğu sınıfa koydular beni bu yüzden.

• 2ay

Dua et :)

• 2ay

edeceğim emin ol

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...