Gerçek osmanlı torunlarını gördünüz mü?

gerçek osmanlı torunlarını gördünüz mü ?

4|1
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Torunu bırak atalara bak sen 😉fransa da anca böyle olmuş torunlar ne yapak yani malum sürgün

0|1
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bunların çocuklarının çoğu ingilizle amerikalılarla evli soyadları bile değişmiş , içlerinde gavur olanları bile var. Bizim gurbetçiler 60 yıldır avrupadalar hiç din değiştirenini görmedik. vatan haini hepsi ruhlarında var bunların. yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=ew_rBzJbcdw

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Zamanın en güçlü teknolojisine sahip 3 4 ülkeden biriydi Osmanlı da görmek istemeyene zaten gösteremezsin kardeşim onlar farklı bakıyorlar olaya.

0|0
    0|0
  • İnsanları kıyafetlerine göre mi yargılıyorsunuz? Bu işin kıyafetle, saçla, başla anlaşılamayacağını ne zaman öğreneceksiniz merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • sürgün edilmelerinin sebebi bence işgal altında başlarına birşey gelmemesi için ben o zaman cumhuriyeti ilan edecek olsaydım sürgün ederek ki bu dünya tarihinin en büyük darbesi olmuş olurdu birincisi sürgün etmez idam ederdim ikincisi osmanlıya ait ne varsa imha ederdim

bence atatürk sultan ve şehzadeleri koruma amaçlı sürgüne göndermiştir
    ki bizim meslekte de yanan şirkete girmek isteyen patron dahi olsa yakalama ve kelepçeleme yetkisi verilmiştir koruma amaçlı

0|0
    0|0
  • O adamlar suruldu zaten
    Burda osmanli torunundan kasit hanedan torunu degil osmanli vatandasinin torunudur

0|0
    0|0
  • Zaten eşlerinin çoğu ecnebi olan bir hanedanın aristokrat üyeleri olduklarını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Saka gibi ulkeyiz

0|0
    0|0
  • Onlar osmanli değil arap tohumu zaten

0|0
    0|0
  • gerçek Osmanlı torunları asimile olmuşlarm tirtlar

0|0
    0|0
  • Açıkçası pek ilgimi çeken bir şey değil nasıl ne halde olduğunu Cumhuriyeti önemsiyorum ben

0|0
    0|0
  • İnsanlar değişir ideoloji başkalarına kalır.

0|0
    0|0
  • Ben atatürkün osmanlılığı benimsediğini düşünüyorum ama osmanlı taraftarı atatürkü sevmez. büyük çelişkiler yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Benim noldu ulen

0|0
    0|0
  • Neden onları kıyaslıyorsunki anlamadım osmanlı ve din ayrıdır yani mantık olarak düşünürsen o adam ve hanımlar Dinine uygun bir şekilde giyinmeye çalışıp kapanmışlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...