Uyuşturucu Yetiştirilmesi ve Temini?

Tanıdığım biri var ve evinde uyuşturucu yetiştiriyor temin ediyor etrafındaki kisilere. Bu temin ettiği kisiler mahallemizdeki çocuklar genelde. Bu kişinin 5 yıl benzeri bir suçtan infazı var. Polise şikayet ettik fakat ilgilenme diler. Ekipleri yönlendiriyoruz dediler ama hiçbir ekip gelmedi mahalleye. Ne yapabiliriz bu konuda?

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

• İlçe de kaliyorsan eger ilk önce ilçe eminiyetine muracaat et. Egerki ordan bir olumlu cevap alamazsan. İl Emniyet te$kilatina git

0|0
    0|0
    • Gizli kalmak istiyorum. Kimligimin belli olmasını istemiyorum. Şehir merkezinde yaşıyorum

• Adresi, hangi odada yetiştiğini, Nerede sakladigini bile biliyorum. Ararayacagim yarin sonuç alabilirim umarim

• Vallah sen bilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar arayin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bosver 18 yas altina satmiyorsa ugrasma

0|0
    0|0
    • 18 yaş altı. Ve dediğim gibi infaz cezası var daha onceden

• Ne günlere kaldik

• Narkotik şubeye başvur.

0|0
    0|0
    • 155'ı 2 kez aradim

• Emniyete mi gitmem gerekiyor? Onu nasıl yapacağım

• İnternetten bulunduğun ilin narkotik şubesini araştır başvur. Yoksa il md narkotik şubeye gitmen gerekebilir

• Narkotik şart.

0|0
    0|0
  • karakola gidip ıhbar edin direk baskın yapsınlar suc ustu yapsınlar

0|0
    0|0
    • Karakola gidersem kimliğim gizli kalacak mi?

• ediyorum tabikide ortam cok bıozuldu hemen hemen her yerde her ıstedıgımızı bulmak cok kolay. dikkatlı olmak lazım

• Burnunun dibinde olmasi ayrı, aramak ayri. Temin eden adam kapı komşumuz sayılır. Allah ıslah etsin ne diyeyim.

• o karakolu zaten besliyordur

0|0
    0|0
  • Narkotik şubeyi ara

0|0
    0|0
  • Bimer'e yaz. Internetten

0|0
    0|0
  • Satanın satması hata ama o çocuklar alıyorsa bağdattan da bulurlar o kafayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tekrqr Tekrqr şikayet edin olmadı mahalle muhtarına diyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...