Morelim bozuk bana ne önerirsiniz😒🚬?

Annemle kavga ettik.1. derece akraba düğününe ikimizde çıkıp oynamadık. Sinirlerimi bozdu. Herkesin içinde küçük düşürdü. En sondada beni masada tek başıma bırakıp gitti. Belki ben hatalıydım. Ama oda yaptıklarıyla hatalı. Düğün bitiminde herkes noldu annenle tartıştın mı dedi. Hiç oynamadın biz aldık haberi dediler. Sinirden gözlerim doldu. Ağlamamak için havaya baktım hep. Şimdi söyleyin gidip annemden özür dilemek harici ney morelimi düzeltir?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin annenle kavga etmeye hakkın bile yok kim veriyor size bu hakkı bu ne simariklik böyle anne o be onun sözünün üstüne söz mü olur anne üzülür mü hiç ya oturupta kendine acıma git annenden özür dile bin yıl yirtsan bir yerlerini onun hakkını diyemezsin kadını nasıl uzduysen masayı terk etmiş yazık üzüldüm ona rezil ettin anneni artistlik yapma özür dile annenden ve ağla hakketin bunu 😑😑😑😑😑😑😑

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sık canını, hiç bir şey düzelmeyecek

0|0
    0|0
  • Herkes dedigin kimler ki. O seni doguran ana kimin icinde olursa olsun. Seni Kücük düsürmüsse de annen dir. O yüzden böyle seylere üzülme. Annenden özür dile hatanın ne oldugunu sor ve hatanı ögrendikden sonra anne ne bir daha yapmayacagina ve dikkat edecegine dair söz ver bence

0|0
    0|0
  • dus al

0|0
    0|0
  • agla

0|0
    0|0
  • Dalgamı geçiyonuz tüm dertler bitti bumu kaldı sende öyle olabilir belkide nese

0|0
    0|0
  • İyi yaptınız aferin. Herkws oynamak zorunda mı...

0|0
    0|0
  • Salla gitsin

0|0
    0|0
  • Annenden özür dile moralin yerine gelecektir

0|0
    0|0
  • Yak bir sigara bu da geçecek

0|0
    0|0
  • Kardeşim illa oynamak zorunda değilsin kendini suçlu hissetme

0|0
    0|0
  • Yak bir sigara qnq

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tatlı ye çikolata

0|0
    0|0
  • Uyku tabiki

0|0
    0|0
  • Morel değil moral yazarak düzeltelim senin moralini ilk önce

0|0
    0|0
  • Özür dilemek tek çare

0|0
    0|0
  • Annesini kaybetmiş insanları düşün annesiz insanları düşün ve git annenden özür dile kıymetini bil moralinde düzelir

0|0
    0|0
  • Müzik dinle

0|0
    0|0
  • Morel degill moral

0|0
    0|0
  • Şarkılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...