Geçmişte Yaptıgım Hatalara Çok Pişmanım?

sınava 3. kez giricem ondokuz yaşındayımm derece yapmk istiyorum ama millet ygsyi bitirmiş ben daha yeni başlıyorum ve geçmişte çalışmadıgım o 5 yıl için çok ama çok pişmanım şu an geceleri uyuyamıyorum sinir hastası oldum herşeyi kafama takıyorum ve çok üzülüyorum keske geçmişte çalışsaydım ama takıntılarımdn dolayı çalışamadım sizce napmalıyım?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişini 15 yıl daha düşündüğünü düşün 🤔🤔🤔 sence gecen 15 yıl da ne kazandın HİÇ kısaca kocaman SIFIR (0) . Ve kendine zarar verdin stres hüzün gözyaşı vs. Bugün yeni bir sayfa açtığını düşün 15 yıl sonra X Holding de sayın X hanım olacaksın."Zararın neresinden dönersen KAR'dır"

0|0
    0|0
    • evet çok mantıklıallah razı olsun tesekkur ederim

• Ben teşekkür ederim, daha gencsin dinamiksin meraklisin isteklisin biraz sabret yeni bir gün yeni bir saniye...
      Başarılar dilerim

En İyi Kız Görüşü

• kafana takarsan hiç çalışamazsın. milletin şimdi ygsyi bitirmesi saçma çünkü sınava uzun bir süre var tekrar edilmezse unutulur. sen şimdi başlarsan ygs'ye ocak ayına kadar bitirebilirsin bu tabii ki sıkı bir çalışmayı ve haftada 1 gün tatili gerektiriyor ek olarak lys'ye de yöneleceksin (1 ay ygs kastıktan sonra örneğin araya lysyi de ekleyeceksin) bence yapabilirsin, insanlar neleri başarıyor sen neden başaramayasın?
    bol şans diliyorum, sınav hakkında soruların olursa beklerim :)

0|0
    0|0
    • tesekkure derim ailem diyoda geç kaldın geçmiş yıllardada psikiyatris psikiyatris geziyordum hiç çalışadım takıntılarımdan o günlere uzuluyom ama şimdi sıfırdan başladım

• size mesaj atamıyorum ya takip ettim kabul ederseniz sevirim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Büyük hedefleri düşünme yapamazsın strese girersin küçük hedefler belirle şimdilik ygs unut sadece ders çalışmaya odaklan merak etme üni bildiğin gibi değil işsizlik yuvası oldu ikinci üni okuyanlar Nike var geç değil çalış yeterki

0|0
    0|0
  • arkadaşımla beraber yılbasında başladık geçen sene sıfırdan.
    O itü de ben deu da D:

Oluyor yani sıkma canını

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim günde 14 saat çalışıcam zaten hangi bolum okuyonuz

• 14 Saat mi?
      Eğer bir gün bile 14 saat çalışırsan kafayı yersin.
      Gün içerisinde başka bir uğraşın yoksa spor yap.
      Akşamları konu çalış, sabahları test çöz. Toplamda 4-5 saati geçme. Bazı günler ders çalışma hatta.

• eksiğim çok ama derece istiyorum ve de

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...