İnsanlar Neden Böyle Davranıyor Bana?

Sizce neden böyleler?
Troll amaçlı değil çok. Çocukluğumdan beri hayalimdi hep böyle bir arabamın olması işe girdim çalıştım ve aldım ama rahat gezemiyorum arkadaş. Arabanın modifiye olduğunu gören direk serseri damgası yapıştırıyor ya da 1-2 egzoz açınca millet sövmeye başlıyor baba parası diye öyle birşey de yok kaç senedir çalışıyorum bu araba için insanların bakış açısı neden böyle? Arabam sürekli temizdir kimseye zararım olmaz merak edip heveslenen çocuklara bile gençliğimi hatırlayıp gezdiriyorum benden kimseye zarar gelmez neden gelen geçen küfür ediyor? Neden Türkiye de bu kadar çok önyargı var?

Not:Benim arabam değil plaka ve yazıları olduğu için kendi arabamı koymadım. Arasında çok fark yok sadece benim arabam beyaz renkte ve spoiler i farklı.İnsanlar Neden Böyle Davranıyor Bana ??İnsanlar Neden Böyle Davranıyor Bana ??İnsanlar Neden Böyle Davranıyor Bana ??

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Arabanı seviyo musun? Cevabıb evetse hiç kimseyi takma. Önyargının yanlış oldupunu sen biliyosun bırak onlar bilmesin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Arabamın hastasıyım içinde sigara bile içmem ama ne biliyim çok garip bu insan denen varlıklar :(

• 2ay

Sen mutlusun böylen boşver elalemi ve ben arabını çok beğendim. Güle güle kullanjrsın inşallah :)

• 2ay

Çok teşekkür ederim :) Allah olmayanlara da nasip eder inşallah :)

En İyi Erkek Görüşü

• Takıl kafana göre baba parasiyla sıfır arabaya binen 20 yaşında meretler bile var onlara çalış dite versen kazma kürek bakarlar bu ne diye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ohaaaa araba canavaar. Benim hayalim bu bee. Siyah ⚫❤

0|1
    0|0
  • boşver benim arabamı görenlerde kim bilir kimlerin altında yattıda aldı diyorlar
    ben çalışarak aldım.
    baba parası diyorlar..

bunlara takarsan kafayı yersin s.. et mek en iyisi boşver

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen. İnsanlar kendi emeğinle çalışıp aldığını düşünmüyor. Kendi kıskanıyor alamıyor çamur atıyor. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabo

• 2ay

aynen kadeş boşver kendi alamamış kıskanıyor iste..

• 2ay

Aynen. Allah olmayanlara da nasip etsin deyip geçelim :) Senin araban ne bu arada ayıptır sorması

• Önyargi degil sesden rahatsiz oluyorlardir ben arabayi begenmedim ayrica 😊

0|1
    0|0
    • 2ay

O sesi ben yapmıyorum egzoz taktırmadım. Görüntü ve asillik için modifiye ettim. Benim arabam bu değil birde araba tanınmasını diye koymadım ama aynı marka-model renk farklı sadece :)

• 2ay

Aynen öyle😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Sebep belli değil mi? Gaza bastığında 60 70 demeyen arabaya 61lik düz boru atıp gece 3de kapının önünde egsoz patlatanlar :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Onu ben yapmıyorum kardeşim. Sadece görüntü var benim arabamda :)

• 2ay

Senin arabandan bahsetmedim kullandım az çok biliyorum motor gücünü şahinle doğanla egsoz patlatıpta altında Ferrari varmış gibi dolaşanlardan bahsettim

• 2ay

O konuda haklısın birşey diyemem :)

• Çok. iyi araba ciddimisin sen

0|1
    0|0
    • 2ay

4 sene çalıştım + ailem destek çıktı sağolsun. Bu değil beyaz benimki araba tanınmasını diye netten bir fotoğraf koydum. Ama benimki daha asil beyazı :)

• 2ay

Ayni sonucta millet kafayi yemis mis gibi

• 2ay

Arabalara hastayım kardeşim :) 1 gelin için düğün ne kadar özelse benim içinde arabam o kadar özel :)

Yükleniyor...