İstanbul'dan kaçıp yaşamak için Eskişehir mi? Bursa mı?

Bravissimo
Artık sıkıldım İstanbul'dan. Kalabalığı, trafiği, pahalılığı vs. vs.

Yaşanacak yer değil benim için. Hergün en az 2 saatim yolda trafikte geçiyor.

İşime yakın yere taşınmak istesem evler ateş pahası. Kiralarda öyle. Enayilik kıytırık bir eve 300.000 TL para vermek.

En iyisi iş olanaklarımın olduğu bu iki şehirden birine taşınmak.

Hayat İstanbul'a göre daha ucuzdur diye düşünüyorum. Trafik filan da İstanbul gibi olacağını zannetmiyorum.

Yaşayanların görüşlerini almak istiyorum.
İstanbul'dan kaçıp yaşamak için Eskişehir mi? Bursa mı?