Aydında herkes yalancı?

Ya izmirden aydına öğrenci olarak geldim. Burda herkes yalan atıyo. Yol soruyoz çok emin şekilde tarif ediyo sonra gerçekten orayı kendi çabamla bulduğumda tarifleri alakası bile YOK. Zaten kimse yol tarif edemiyo. Ya cevap vermeden gidiyolar ya da işte böyle yalan atıyolar. Elinde öğrenci kartı olan kıza o kartı çıkarmaya nereye gideceğimi sordum bilmiyorum dedi. Başkasına sordum beni belediyenin kafesine yolladı herkes bir tuhaf. Şehire bir forum yapmışlar başka bir şeyi yok. Kendilerini bir meydanla avutuyolar. Aydın-İzmir arası 1 saat ama Şırnakta kadar gurbette hissediyorum. Anlıcağınız tatil bedeli felan olmasa Aydın bombok bir yer. Hayatım karardı resmen napçağı mı bilmiyorum. Yol bile tarif edemeyen bu insanlara nasıl alışırım?

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

• O yol sorunca kendinden emin bir şekilde uzun uzun anlatma hastalığı Türk milletinin genelinde var 😀

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende aydinliyim ama yalancı degilim

0|0
    0|0
  • Guzel izmirim. kiymeti daha iyi anlasiliyo..
    Burda olsa aynısı emin ol kiza birak adres tarif etmeyi gitcegi yere goturuyo insanlar musaitse.(sende bilirsin)

0|0
    0|0
  • aydında 2 sene kaldım sonra kaçtım okulumu bıraktım aydına birdaha ölsem gitmem güzel kardeşim ahlaksız mal dolu şükür ki ayrıldım o pis aydından lanet aydın

0|0
    0|0
  • aydın öyle ya. resmen ot. denizliyi hiç beğenmem ama aydından iyi. biraz zor alışırsın heleki izmirden gittiysen

0|0
    0|0
  • izmirden sonra zor, kolay gelsin... bol bol kaçıp izmir'e gelirsin boş günlerinden haftasonlarında falan

0|0
    0|0
  • Sallama kasabası sanırım orası 😂

0|1
    0|0
  • Aydına geldim adam oturduğu yeri bilmiyo

0|0
    0|0
  • Kendini gizledigin iyi olmus burasi hep aydinli:)

0|0
    0|1
    • belli oluyor aydınlı oldukları saçma sapan sorular dengesiz dengesiz hareketler bir izmirli olarak aydına güzel umutlarla gitmiştim amaa bir daha şeytan görsün orayı da insanları da iğrenç lanet yerrrrrrrrrrrr

• İzmir türkiye'nin en modern en akıllı ve en mutlu yaşanılacak yeridir. Buna ancak bir aptal itiraz etebilir yahut yobaz. Aydına yolun düşmesin asla gitme

• @BayClapton uayrilarini dikkat alacagim

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen sahtekarsın adi de

0|0
    0|0
Yükleniyor...