Kadında aptallığa cehalete tahamülü olmayan birtek ben miyim?

Sırf bu yüzden yanlız kalıyorum. tabi bu benim seçimim őyleki işsiz güçsüz hayatında bir kitap bile okumamış kac yaşına gelmiş tipler dizilerdeki esas kızların yerlerine kendilerini koyuyorlar ona göre yaşıyorlar aynaya bakmadan Hayır abi tipide benzese neyse hadi tipi benzedi gerekli maddi gücünüz yok bu afra kime... zaten kültürel uçurumun var..

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok sadece sen degilsindir bence, sadece diger taraf cogunlukta oldugu icin sana oyle geliyordur...

Basma kalip dusunceler ile haraket eden tarafin isine geliyor yuzeysel dusunmek, hayat onlar icin sozde daha kolay oluyor cunku oyle dusununce... Nasil oluyorsa artik :)

0|1
    0|0
    • 2ay

İnsanlar gercekleri ogrenip hayata yon vermektense yalanlara inanip mutlu olmayi daha kolay buluyorlar belkide...

• Kanki sadece sen de değil bende de öyle kadın erkek güzel çirkin falan farketmiyor

0|1
    0|0
  • Cahilin hiç bir türlüsünü sevmem.

0|1
    0|0
  • Yalnız değilsindir

0|1
    0|0
  • Aynaya bakmadan... gerisini okumadım.

0|0
    0|0
  • Ne yazıkki Üniversite okumasına rağmen hiçbir hobisi kültür aktifliği olmayanlar dolu. ve bu çok kötü bir durum. Kadın erkek her yıl kendine bişeyler katmalı. spor müzik resim kitap tiyatro vb birçok yürüyüş en basiti ilgi alanına göre bişeyler yapmalı

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklisin ama tek yanlis ezberi kuvvetli olan herkes iyi bir universitede okuyabiliyor olmasi bu ulkede..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...