Annemi annelikten babamı babalıktan reddetmek istiyorum?

Ailemi tamamiyle reddetmek istiyorum ne annemi ne babamı yıllardır sevemedim her gittikleri yerde beni rezil ettiler küçük düşürdüler anlamadılar anlayış göstermediler bugün onlar yüzünden böyle perperişan haldeyim daha fazla çekemiyorum ailemi reddetmek için nasıl bir dava açmalıyım süreç nasıl işler ne kadar sürer masrafları ne kadardır bitsin artık bu çile istiyorum

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Anne ve babaliktan reddedilemiyor diye biliyorum ama yanlis biliyo olabilirim. Reddi miras davasi acabiliyosun sanirim. Yinede aile mahkemesine gidip konusursan daha saglikli bilgiler elde edersin. Ben yine sabah ablama bir sorayim hukuk gördü o belki biliyordur.

0|0
    0|0
    • trilyonları olsa bana miras bırakmazlar ben tümden tepkimi ortaya koyup onlardan kurtulmak istiyorum sonu karanlık dehlizlerede varsa ölümde olsa artık onların elinden kurtulmak ölümden daha kötü bir şey değil ölüm daha tatlı geliyor onları istemiyorum miraslarınıda hiçbirşeylerinide

En İyi Erkek Görüşü

• Onların verdiği isim soyisimi değiştirerek başla işe

0|0
    0|0
    • ya tamamda süreç nedir ne yapmam gerekiyor diyorum?

• Burda avukatlar olabilir veya daha önce böyle bir dava acan olabilir arkadas yardim istemis daha saygili yorumlar yaparsaniz iyi olur

• @Minniedelisi saygısız yorum yapan yok işine bak...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Mirastan hak alamazsın

0|0
    0|0
    • ya her şey hakkında bilgim var biliyorum kaldı ki miras en fazla bir evin bir odası kalır bana da tuvaleti düşer onlardan gelecek hiçbirşeyi istemiyorum

• Nasıl rezil ettiler

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım burada bir konu açmışım yardım istiyorum sizin merakınız değil yardımınız beni ilgilendiriyor

• Kankş öyle tek tek upralma direk de onlar seni evlatlıktan reddetsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...