Türk Polisi Hakkında Genel Düşünceniz?

Ortalama Bir Görüş Bırakın.Türk Polisi Hakkında Genel Düşünceniz??

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• polislerin çoğu çok ahla. ksız. istanbuldayım ve çok denk geliyorum. örnek veriyorum bir polis içeri atılan yabancı uyruklu fuhuş yapan kadınlara numaralarını veriyor beni ara diyor evli bekar farketmeksizin. başka bir polis uyuşturucu satıcılarını yakalıyor ondan malı araklıyor başka satıcılara satıyor. şu taksimde canlı bomba patladığında gördüm hani millet telaşlı panik halde bu adamlar takmadı gitti seyyar tezgahlar kovaladı gene. polisler zaten vatandaşlara çok şiddet de uyguluyor haberlerini görüyoruz. polisliğe özenilmiyor. polis olmak kolay zaten. puanı filan da düşük. isterseniz olabiliyorsunuz. adam gibi eğitim de verilmiyor. ama mesela askerlikte öyle değil kolay kolay asker olunamıyor puanı yüksek eğitimi çok zor. o zorluğa dayanamayıp okulu bırakan insanları tanıyorum. öyle yani
    bu dediklerim çoğunluk tabiki arada adam gibi polisliğini yapan da vardır

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok be bro sen yanlış adamlara denk gelmisin. Polis değil onlar

• 2ay

@Ankesor her alanda iyi kötü vardır tabiki bu yüzden hepsi öyle demiyorum çoğunluğu böyle diyorum 14 milyon nüfusu olan bir şehirdeyim ve vatan caddesindeyim bilen bilir ana merkez karakollara çok yakınım her yerde polisler dolanır ve 15 temmuzda da buralar inim inim inledi. nerden baksan 200 tane poliste bu tarz iğ. renç davranışlara denk geldim. annem güvenlik görevlisi ve polislerle çalışıyor eve gelip bu polisler ne kadar çip diyo anlatıyor. babam haketmediği halde bir kaç kere iftiraya kurban gidip cezaevine gitti sonra ona bu hükmü veren savcıya dava açtı polislere yolladılar adli mektubu eve bile yollamadılar ve polisler savcılara dava açtık diye babamın çok ufak bir açığını bulup yenden içeri attılar.
      ben bu cümleleri yazıyorsam çok çok gerekçem var ve çok polis gördüm

• 2ay

Oo kardes sen baya icli çıktın. Allah yardimcin olsun. Baya problemler yasamissin

En İyi Erkek Görüşü

• Halkın dostudur, güvendiğidir. Ama torpille, şifreyle şunla bunla girmiş ve hala girmekte olan şerefsizler tarafından unvanının içi boşaltılmaktadır. Polis arkadaşlarım var, mert, gözüpek, aldığı eğitimin hakkını veriyor. Polis bilinenler var, üniformaya yakışmıyor, maaş ve tayinden başka birşey düşünmüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Icinden hain kopek surulerini ayikladigin zaman candir kandir iyi ki vardir. Allah hepsini korusun.

0|1
    0|0
  • İyisi de var kötüsü de.

0|1
    0|0
  • Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum 😒😒😒😂😂😂 baya dertliyiim çünkü. İyilerdir umarım

0|1
    0|0
  • Problemim yok

0|1
    0|0
  • İnşallah bir gün bende..

0|1
    0|0
  • Allah kaza bela vermesin

0|1
    0|0
  • Çok karizmatik kuul oluyolar ya kdnxnd Allah güçlerini daim kılsın.

0|1
    0|0
  • Olur böyle vakalar türk polisi yakalar

0|1
    0|0
  • allah hepsini korusun güç versin sabır versin

0|1
    0|0
  • Metropol yerlerde görev yapanların özelliklede genç yaştaki polislerin egoları tavan yapmış gibi geliyor bana durduk yere vatandaşa horozlanıyorlar, sanki küçük dağları onlar yaratmış. Asıl benim saygımı kazanan lar terör bölgelerinde vatanı milleti için askerle birlikte çatışanlar özel harekat birimi sanırım onlar iyi işte.

0|0
    0|0
    • 2ay

Genç adamlar , kan hızlı akıyor :d

• 2ay

kimsenin zırladığı tanıdığın 3-4 zirzop için , laf kalabalığına gerek yok , senin çocuk gibi zırlıyor dediğin aslanlar , düğününe 3 gün kala şehit oluyorlar. lütfen yani

• 2ay

Benim abimin arkadaşı izmirde polisti. Hakkariye tayini çıkınca günlerce ağladı ordan biliyorum, hepsini genellemedim zaten iyisi de var kötüsü de, her çeşit var yani

• Canımızdır

0|0
    0|0
  • Şımarıklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• %90 lık bir kısmı cidden kötüler hakaret etmek istemiyorum ama kendilerini harika bir şey sanıp insanları çok ezenlerini gördüm

0|2
    0|0
    • 2ay

polis aç karnını doyuramıyor, güneydoğuda can veriyor , iki üç çakal yüzünden şımarık oluyor, o da iyiymiş be kardeşim

• 2ay

haklısın arada çürük yumurta vardır , ama medyaya yansımayan daha neler var bizim açımızdan görsen acırsın.

• 2ay

Doğrudur dediğim gibi hepsi öyle diyemem yanlış olur ama içinde çok pis insanlar var. Seninde dediğin gibi bir çok polise de haksızlık yapılıyor Allah yardımcınız olsun

• Severim polislerimizi

0|1
    0|0
  • Polislere cok cokk saygim var. Senin babanın polis oldugunu ben yeni yeni algıladim 😂😂 1 ve ona saygım fena arttı😃

0|1
    0|0
  • Pirincin taşları hariç gerisi adam gibi adam

0|1
    0|0
  • allah başımızdan eksik etmesin onları

0|1
    0|0
  • Allah onları korusun

0|1
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • ak polis sevmiyorum , her gelen kendi emniyet teşkilatını yaratıyor anasını satıyim. Gezi parkında türk solunun ebesini şeyettiler , ellerindeki kanı yıkasınlar önce..

0|1
    0|0
    • 2ay

Türk Solundan Kastın Atatürkçülük İse Türkiyede Türk Milliyetçilerinden Gayrı Atatürk İdeolojisini Taşıyan Bir Toplum Göremiyorum. Ayrıca Kimseninde kendi teşkilatını yarattıgı yok 96 da değiliz , ister istemez sistem çekiyor.

• allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • Neden hakkını düzgün şekilde arayanları copluyorlar anlamıyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

basit bir örnek verir misin

• 2ay

kardeşim ülkücü memurların işten çıkarılmasına ne diyorsun peki

• 2ay

Bu ülkede birilerine yaltaklık yapmayınca tutunacak dal olmuyor , bu ülkenin poponu ülkücüler kurtarıyor.

• Göbekli olmaları sdfssf

0|0
    0|0
  • Gayette on numara adamlardir hatta 10 km yuruyerek hastaneye varmam gerekliydi koşarken durdurup hastaneye bırakan gayette samimi abilerdi

0|0
    1|0
    • 2ay

Türk Polisi Huzur Güven Verir :)

• 2ay

Valla öyle adam böyle işin varsa polis arabasını durdur yardım eder dedi harbi durdurdum hep yardım ettiler sagolsunlar

• Yetkileri olmayan aslan gibi adamlar keske yetkileri de olsa hadlerini bildirebilseler soysuz itlere

0|1
    0|0
    • 2ay

Herkesiin Polisi Kendi Vicdanıdır , Polise silah çeker nefsi müdafa sıkarsın popona iki tane , sonra derler niyr sıktın...

• 2ay

teröristle kardeşlik masalı sonra...

• 2ay

Kesinlikle onlarin anladigi dilden konusmadikca bu is hallolmayacak sinirden ve nefretten kudurucaz sadece..

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...