merhaba öncelikle benim hala aşamadığım sorunlar var ve ben bunu hala çözemedim yardimci olursaniz cok sevinirim. zihinsel problemler : dikkat daginikligi odaklanma konsantrasyon bozuklugu. cok konusma ama ( bos konusma cevrem ole diyor) mantikli dusunememe en onemlisi !! dalginlik!! hepsi zaten birbirine bagli ayni diyebiliriz ama yinede yazdim kendini ifade edememek bunlari asan varsa. bana yardimci olabilirmisiniz. not kitap okuyorum bulmaca cozuyorum. 1 haftadan beri. baska faliyetler ne olabilir ornek verecekseniz (baska hatirlarsam guncelerim alta)

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Okuduğun kitapların içeriği de önemli. Teknolojik aletlerle çok vakit harcama. Spor yapmıyosan mutlaka düzenli spor yap. Yediklerine dikkat et. Kendini ifade edemiyosan özgüven eksikliğin olabilir. Kendini donanımlandırmaya bak.

0|0
    0|0
    • 2ay

cok yiyorum ondan olabilirmi bali pekmezi peyniri ekmegi sporumu yapiyorum. ya da su icmiyorum az iciyorum unutuyorum ondanda olabilir diye dusunuyorum

• 2ay

haklisin yani. son 1 yildir bole oluyor. birisi konusuyor anlatiyor ben anlamiyorum dalginlik. falan anlattim yukarda zaten neyse cok tessekur ederim

• 2ay

Rica ederim ne yaptım da. Umarım sorunlarından arınırsın. Eğer bu sorunlar hayatını zorlaştırmaya devam ederse uzman birinden yardım almayı dene. Bizim tavsiyelerimiz sonuçta tecrübelerden öte değil. İyi geceler.

• Daha fazla insan tanı yeni şeyler öğren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzmana görünebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...